Rinze Hamstra Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer, Sculptor, Commercial artist

    • Rinze Hamstra (1895 - 1974) Liggende vrouw bij raam
      Jun. 17, 2024

      Rinze Hamstra (1895 - 1974) Liggende vrouw bij raam

      Est: €150 - €250

      Gemengde techniek (potloodtekening met aquarel). A ø 10 cm, 24 x 24 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Hamstra, Rinze (Dutch 1895-1974)
      Jun. 17, 2024

      Hamstra, Rinze (Dutch 1895-1974)

      Est: €80 - €150

      Hamstra, Rinze (Dutch 1895-1974) Gevangen in licht 1925 litho 24,7 x 22,7 cm ges. r.o. de plaat in potlood en gedat '25 en l.o. 3/10. Herk. gekocht bij Studio 2000, coll. Philip J.

      Zuydwal Veilingen
    • Eli Lama Sabachtani
      May. 22, 2024

      Eli Lama Sabachtani

      An Independent Eye: Property from Jack Kilgore & Co. Rinze Hamstra Dutch 1895 - 1974 Eli Lama Sabachtani signed dated and inscribed lower right: ELI, LAMA SABACHTANI. / RINZE. HAMSTRA. 1937 chalk on paper sheet: 31 ½ by 23 ⅝ in.; 80 by 60 cm

    • Rinze Hamstra, Fishing
      Apr. 18, 2024

      Rinze Hamstra, Fishing

      Est: €90 - €270

      Rinze Hamstra. 1895 - 1974. Fishing. Mixed media on paper. Dimensions: H 12 x W 12 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Rinze Hamstra (1895 - 1974) Zwevend meisje met bos rozen in galerij
      Mar. 18, 2024

      Rinze Hamstra (1895 - 1974) Zwevend meisje met bos rozen in galerij

      Est: €150 - €250

      Gemengde techniek A 16.5 x 18.5 / 27.5 x 28.5 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Rinze Hamstra, Woman + lambs in spring
      Oct. 12, 2023

      Rinze Hamstra, Woman + lambs in spring

      Rinze Hamstra. 1895 - 1974. Woman + lambs in spring. Watercolor on paper. Dimensions: H 23 x W 22 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Hamstra, Rinze (1895-1974) Vrouwenportret 1928
      Nov. 23, 2020

      Hamstra, Rinze (1895-1974) Vrouwenportret 1928

      Est: €80 - €150

      Hamstra, Rinze (1895-1974), Vrouwenportret 1928, potlood, 14 x 16,5 cm, ges. l.o. en gedat. Herk. Glerum 1995 coll. H.B. Dieperink, Laren

      Zuydwal Veilingen