Hans Hamngren Sold at Auction Prices

  • HANS HAMNGREN född 1934 Kakelugnen - detalj 1
    Oct. 27, 2010

    HANS HAMNGREN född 1934 Kakelugnen - detalj 1

    Est: kr3,000 - kr4,000

    HANS HAMNGREN född 1934 Kakelugnen - detalj 1 Signerad och daterad Hamngren -71. Olja på duk, 20 x 25 cm. PROVENIENS Galleri AE, Göteborg

    Stockholms Auktionsverket