Jack Hamel Sold at Auction Prices

    • Hamel, Jack (1890-1951). (Seated young boy).
      Nov. 21, 2024

      Hamel, Jack (1890-1951). (Seated young boy).

      Est: €70 - €90

      Hamel, Jack (1890-1951). (Seated young boy). Drawing, charcoal, 63x36 cm., mounted under passepartout. - Sl. defective in upper margin, affecting the boy's hair.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Jack Hamel Dutch (1890 - 1951). Houses in Corsica, 1929.
      Jun. 06, 2023

      Jack Hamel Dutch (1890 - 1951). Houses in Corsica, 1929.

      Est: €700 - €900

      Jack Hamel Dutch (1890 - 1951) Houses in Corsica, 1929 oil on canvas signed and dated 'Jack Hamel 29.' (lower left) image size 60.5 x 72.5 cm., frame size 70 x 82.5 cm.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Jack Hamel (1890-1951) De Ondergang van het schip de Salento voor de kust van Zandvoort 26-11-1928,
      Mar. 25, 2022

      Jack Hamel (1890-1951) De Ondergang van het schip de Salento voor de kust van Zandvoort 26-11-1928,

      Est: €200 - €300

      Jack Hamel (1890-1951) De Ondergang van het schip de Salento voor de kust van Zandvoort 26-11-1928, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd - krassen en restauratie. (B-) 60 x 73 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jack Hamel (1890-1951) doek, 50 x 60,5, Landschap met werkende boer in korenveld, gesigneerd l.
      Mar. 09, 2021

      Jack Hamel (1890-1951) doek, 50 x 60,5, Landschap met werkende boer in korenveld, gesigneerd l.

      Est: €300 - €500

      Jack Hamel (1890-1951) doek, 50 x 60,5, Landschap met werkende boer in korenveld, gesigneerd l.o.

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jack Hamel (1890-1951) doek, 60 x 50,5, Stilleven met zonnebloemen, gesigneerd l.o.
      Mar. 09, 2021

      Jack Hamel (1890-1951) doek, 60 x 50,5, Stilleven met zonnebloemen, gesigneerd l.o.

      Est: €300 - €500

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jack Hamel (1890-1951) paneel, 50 x 60, Bosgezicht met vennetje, gesigneerd en onduidelijk geda
      Sep. 01, 2020

      Jack Hamel (1890-1951) paneel, 50 x 60, Bosgezicht met vennetje, gesigneerd en onduidelijk geda

      Est: €75 - €150

      Jack Hamel (1890-1951) paneel, 50 x 60, Bosgezicht met vennetje, gesigneerd en onduidelijk gedateerd l.o. 3[.]

      Veilinghuis Van Spengen
    • Jack Hamel(Kralingen 1890 - The Hague 1951)
      Jun. 30, 2014

      Jack Hamel(Kralingen 1890 - The Hague 1951)

      Est: €500 - €800

      Horizonloos! - Eindeloos! - Troosteloos! - Signed and dated '43 l.l. - Titled on the stretcher - Oil on canvas, 65.1 x 81.7 cm

      AAG Auctioneers
    • HAMEL JACK (1890-1951) olieverfschilderij op doek
      Oct. 24, 2012

      HAMEL JACK (1890-1951) olieverfschilderij op doek

      HAMEL JACK (1890-1951) olieverfschilderij op doek : 'Zicht op Venlo' - 64 x 76 getekend afgebeeld in 'Limburgia - Kunstenaars komen naar Limburg - Exotica' , waar het werk werd geëxposeerd in het Limburgs Museum-Venlo dd 2008 oil on canvas-signed

      DVC
    • Jack Hamel
      Jun. 04, 2012

      Jack Hamel

      Est: €1,000 - €2,000

      (Kralingen 1890 - The Hague 1951) - Horizonloos! - Eindeloos! - Troosteloos! - Signed and dated '47 l.l. Titled on the stretcher. Oil on canvas, 65.1 x 81.7 cm

      AAG Auctioneers
    • Jack Hamel (1890-1951)
      Sep. 07, 2010

      Jack Hamel (1890-1951)

      Est: €1,000 - €1,500

      Jack Hamel (1890-1951) Flowers signed 'Jack Hamel' (lower left), and signed again and inscribed with title (on the stretcher) oil on canvas 118 x 81 cm.

    • Jack Hamel 1890 - 1951 Strand van Scheveningen
      Nov. 27, 2007

      Jack Hamel 1890 - 1951 Strand van Scheveningen

      Est: €4,500 - €5,500

      Jack Hamel 1890 - 1951 Strand van Scheveningen Gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 50 x 60 cm.

      AAG Auctioneers
    • Reclining nude
      Mar. 06, 2007

      Reclining nude

      Est: €300 - €500

      Jack Hamel (DUTCH, 1890-1951) Reclining nude signed 'Jack Hamel' (lower right) oil on canvas laid down on plywood 42.5 x 35.5 cm.

    • Reclining nude
      Mar. 06, 2007

      Reclining nude

      Est: €500 - €700

      Jack Hamel (DUTCH, 1890-1951) Reclining nude signed and dated 'Jack Hamel '37' (lower right) oil on canvas 95 x 146 cm.