Rune Hagberg Sold at Auction Prices

  • RUNE HAGBERG född 1924 Iconoklasmus Signerad R.H.
    Oct. 27, 2010

    RUNE HAGBERG född 1924 Iconoklasmus Signerad R.H.

    Est: kr3,000 - kr4,000

    RUNE HAGBERG född 1924 Iconoklasmus Signerad R.H. Objekt, pappersrulle i trälåda, 44 x 8 x 9,5 cm. PROVENIENS Galleri Mors Mössa, Göteborg februari 1981

    Stockholms Auktionsverket