Léopold Haeck Sold at Auction Prices

Painter, Etcher

    • LEOPOLD HAECK (1868-1928): SUNLIT LANDSCAPE WITH A STREAM, OIL ON CANVAS, DATED (18)98
      Mar. 28, 2024

      LEOPOLD HAECK (1868-1928): SUNLIT LANDSCAPE WITH A STREAM, OIL ON CANVAS, DATED (18)98

      Est: €300 - €600

      Work: ca. 63 x 52,5 cm Frame: 72,5 x 62 cm

      Coronari Auctions
    • HAECK LEOPOLD
      Jan. 20, 2024

      HAECK LEOPOLD

      Est: €150 - €180

      Still life

      Campo & Campo
    • VAN HOECK RAYMOND
      Jan. 20, 2024

      VAN HOECK RAYMOND

      Est: €100 - €150

      Still life of oysters and a lemon

      Campo & Campo
    • Leopold Haeck(1868-1928) "Blossoming apple tree", oil on wood, signed, ca.50x40cm
      Jan. 13, 2024

      Leopold Haeck(1868-1928) "Blossoming apple tree", oil on wood, signed, ca.50x40cm

      Est: €100 -

      Auction Partners
    • Leopold Haeck (1868-1928) "Blühender Apfelbaum", Öl auf Holz,, signiert, ca. 50x40cm
      Apr. 01, 2023

      Leopold Haeck (1868-1928) "Blühender Apfelbaum", Öl auf Holz,, signiert, ca. 50x40cm

      Est: €200 -

      Auction Partners
      Dec. 10, 2022

      Est: €500 - €800

      HAECK LEOPOLD (1869 - 1928) olieverfschilderij op doek : "Jongens met magazines" - 30 x 38 getekend en gedateerd 1902 early 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Leopold Haeck and dated 1902

      DVC
    • HAECK LEOPOLD
      Oct. 26, 2021

      HAECK LEOPOLD

      Est: €600 - €800

      Steamboat on the coast

      Campo & Campo
    • HAECK Léopold (1868-1928)
      Jun. 24, 2021

      HAECK Léopold (1868-1928)

      Est: €100 - €150

      Huile sur panneau signée L. Haeck "Enfants jouant". 21x27 cm

      Hotel des vente Legros
    • Haeck, Léopold. 1868
      Oct. 19, 2019

      Haeck, Léopold. 1868

      Haeck, Léopold. 1868 Antwerpen - 1928 Wijnegem. Vollmondnacht. Öl/Lwd., u. re. sign. u. dat. L. Haeck 1926 [oder 1916?], 51 x 70 cm, ger. 71,5 x 94 cm.- Haeck studierte u.a. an der Kunstakademie Antwerpen und war dort Schüler von Charles Verlat (1824-1890). Er debütierte 1888 im Salon von Antwerpen. Seine Landschaftsmotive fand er vor allem in den Kempen bei Antwerpen, eine flache Heidelandschaft, wo wohl auch dieses Gemälde entstand.

      Bolland-Marotz
    • LEOPOLD HAECK (1868-1928)Grazing cows and children in the bed.
      Dec. 12, 2017

      LEOPOLD HAECK (1868-1928)Grazing cows and children in the bed.

      Est: €350 - €450

      LEOPOLD HAECK (1868-1928) Grazing cows and children in the bed. Canvas. Signed 'L. Haeck'. Peel-offs. Period gilt frame. 80 x 105 LEOPOLD HAECK (1868-1928) Grazende koeien en kinderen in de bedding. Doek. Getekend 'L.Haeck'. Afschilferingen. In eigentijdse vergulde kader. 80 x 105

    • LEOPOLD HAECK (1868-1928)
      Oct. 26, 2015

      LEOPOLD HAECK (1868-1928)

      Beschrijving NL 'Marché aux Boeufs à Anvers (derniers rayons de soleil)' (1901) Doek. Getekend en gedateerd 'L Haeck/1901'. Eigenhandig getiteld en getekend op etiket op verso. 54 x 68 Description FR 'Marché aux Boeufs à Anvers (derniers rayons de soleil)' Toile. Signée et datée 'L Haeck/1901'. Etiquette avec titre manuscrit et signature au verso. 54 x 68 Description EN 'Marché aux Boeufs à Anvers (derniers rayons de soleil)' (1901) Canvas. Signed and dated 'L Haeck/1901'. Label on the reverse with title and signature. 54 x 68

    • LEOPOLD HAECK (1868 - 1928) Boerin op het veld bij
      Jun. 10, 2013

      LEOPOLD HAECK (1868 - 1928) Boerin op het veld bij

      Est: €400 - €600

      LEOPOLD HAECK (1868 - 1928) Boerin op het veld bij maanlicht. Doek. Getekend en gedateerd 'L.Haeck/1918'. Afmetingen : 43 x 64

    • HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Herder met schapen in
      May. 27, 2008

      HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Herder met schapen in

      Est: €200 - €250

      HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Herder met schapen in een dreef. Le berger et ses moutons dans une drève Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1923 82 x 60 cm

      Campo & Campo
    • HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Het kasteel. Le
      May. 27, 2008

      HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Het kasteel. Le

      Est: €200 - €400

      HAECK LEOPOLD (1868 - 1928) Het kasteel. Le château Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .1923 82 x 60 cm

      Campo & Campo