Emma Il'inicna Gurovic Sold at Auction Prices

Draft draughtsman, Painter

    • GUROVICH EMMA ILLYNICHNA (1899 - 1980) werk in gemengde techniek
      Feb. 20, 2022

      GUROVICH EMMA ILLYNICHNA (1899 - 1980) werk in gemengde techniek

      Est: €400 - €800

      GUROVICH EMMA ILLYNICHNA (1899 - 1980) werk in gemengde techniek op karton met een suprematistische compositie , te dateren ca 1920 - 30 x 22,5 in Cyrillisch getekend deze kunstenaar hoorde tot de Univos-groep, opgericht door Malevich suprematistic mixed media painting - signed Emma Illynichna Gurovich

      DVC
    • EMMA GUROVICH (1899-1980) Zonder titel. Olie op papier.
      Oct. 16, 2019

      EMMA GUROVICH (1899-1980) Zonder titel. Olie op papier.

      Est: €600 - €800

      EMMA GUROVICH (1899-1980) Zonder titel. Olie op papier. Getekend. 305 x 220 mm EMMA GUROVICH (1899-1980) Sans titre. Huile sur papier. Signé. 305 x 220 mm EMMA GUROVICH (1899-1980) Untitled. Oil on paper. Signed. 305 x 220 mm

    • 20th Cent. Russian aquarelle (on board) - signed / attributed to Emma I. Gurovich
      May. 06, 2019

      20th Cent. Russian aquarelle (on board) - signed / attributed to Emma I. Gurovich

      Est: €500 - €700

      20th Cent. Russian aquarelle (on board) - signed / attributed to Emma I. Gurovich GUROVICH EMMA ILJINITSCHNA (1899 - 1980) aquarel (op karton) : "Compositie" - 30,5 x 22 getekend / toegeschreven aan

      DVC
    • GUROVICH Emma Iljinitschna 1899-1980
      Feb. 08, 2018

      GUROVICH Emma Iljinitschna 1899-1980

      Est: €200 - €300

      GUROVICH Emma Iljinitschna 1899-1980 Pencil on paper monogrammed lower right 38,5 x 27,5 cm

      The Bru Sale Gallery