Robert Frenay Sold at Auction Prices

b. 1903 - d. 1986

    • ROBERT FRENAY (1903 - 1986)
      May. 20, 2024

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986)

      Est: €10 - €100

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986) - "Noordzee" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - 55 x 70

      DEWIT Auctions
    • ROBERT FRENAY (1903 - 1986)
      May. 20, 2024

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986)

      Est: €10 - €100

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986) - "Barques de pêche à Ostende" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Achteraan tegengetekend, getiteld en gedateerd 1968 - 50 x 40 cm

      DEWIT Auctions
    • ROBERT FRENAY (1903 - 1986)
      May. 20, 2024

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986)

      Est: €10 - €100

      ROBERT FRENAY (1903 - 1986) - "Brugge" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - 70 x 60 cm

      DEWIT Auctions