Robert van Eysden Sold at Auction Prices

Painter, Lithographer

      • Tableaux
        Jan. 17, 2024

        Tableaux

        Est: €500 - €700

        Huile sur panneau parqueté "La venue du mousquetaire". Signé en bas à gauche R. v. Eijsden. Ecole hollandaise. Dim.:+/-56x46,5cm. VAN EIJSDEN Robert (1810 - 1890)

      • Téc. mista s/papel, 20,5 x 25,5cm
        Jan. 04, 2024

        Téc. mista s/papel, 20,5 x 25,5cm

        Est: €40 - €80

        À maneira de Robert van EYSDEN (1810-1890) Taberna - Cena de interior Técnica mista sobre papel Ostenta assinatura Dim. aprox.: 20,5 x 25,5 cm. Verso com inscrição de nome. Manchas e pequenos defeitos no suporte. Emoldurado (vidro partido).

        Palácio do Correio Velho
      • Robert van Eijsden (1810-1890)
        Nov. 07, 2023

        Robert van Eijsden (1810-1890)

        Est: €800 - €1,600

        Robert van Eijsden (1810-1890) 'The blessing of a young couple', signed 'RvEysden' bottom right. On the left of the balustrade it is written 'Johannes Cap: VI v Con(?)'

        Vendu Rotterdam
        Sep. 11, 2023

        Est: €60 - €120

        Palácio do Correio Velho
        Feb. 27, 2023

        Est: €100 - €200

        À maneira de Robert van Eysden (1810-1890) Taberna - Cena de interior Técnica mista sobre papel Ostenta assinatura Dim. aprox.: 20,5 x 25,5 cm. Verso com inscrição de nome. Manchas e pequenos defeitos no suporte. Emoldurado (vidro partido).

        Palácio do Correio Velho
      • schilderijen; Robert van Eysden (1810-1890) Interieur met bordspelende figuren aan tafel, gesigne
        Dec. 13, 2022

        schilderijen; Robert van Eysden (1810-1890) Interieur met bordspelende figuren aan tafel, gesigne

        Est: €600 - €800

        schilderijen; Robert van Eysden (1810-1890) Interieur met bordspelende figuren aan tafel, gesigneerd l.o., olieverf op paneel, 60 x 51,5 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Robert van Eysden (1810 - 1890) Portret van de apostel Paulus
        Sep. 26, 2022

        Robert van Eysden (1810 - 1890) Portret van de apostel Paulus

        Est: €800 - €1,200

        Olieverf op doek, r.o. gesigneerd - restauraties. Herkomst: afkomstig uit Roger Moore's voormalige "Villa Loutka" in Roquebrun Cap Martin, Zuid-Frankrijk. De vader van de huidige eigenaar heeft in 1974 de villa incl. inboedel gekocht van Roger Moore. B 82 x 65 cm / 103 x 87 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • A Chinese blue and white jardinière
        Jul. 03, 2017

        A Chinese blue and white jardinière

        Est: €1,500 - €2,000

        20th century Decorated in Kangxi-style with figures and dwellings in a continuous mountainous river landscape. H. 15.7 cm

        AAG Auctioneers
      • Robert van Eijsden (Rotterdam 1810 - Apeldoorn 1890)
        Jun. 26, 2017

        Robert van Eijsden (Rotterdam 1810 - Apeldoorn 1890)

        Est: €1,000 - €3,000

        a) Portrait of a gentleman Signed l.l. Oil on canvas, 128.4 x 93.6 cm b) Portrait of an elegant woman Signed l.l. Oil on canvas, 128.4 x 93.4 cm(2x)

        AAG Auctioneers
      • Robert VAN DEN EYSDEN (1810-1890). Scène d'intérieur.
        Sep. 20, 2015

        Robert VAN DEN EYSDEN (1810-1890). Scène d'intérieur.

        Est: €1,000 - €1,200

        Robert VAN DEN EYSDEN (1810-1890). Scène d'intérieur. Huile sur panneau. 70 x 80 cm.

        Sadde