Ludvík Ehrenhaft Sold at Auction Prices

    • Ludvík Ehrenhaft (1872-1955)
      Dec. 08, 2018

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955)

      TWO WATERCOLOR OF PEASANTS 1942 Watercolor on paper, 550x360mm, signed and dated lower right "Ehrenhaft 42". Mounted, framed, glazed. Watercolor on paper, 510x360 mm, signed and dated lower right "Ehrenhaft 42". Mounted, framed, glazed. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) DVA AKVARELY VENKOVANŮ 1942 Akvarel na papíře, 550x360mm, sign. a dat. vpravo dole "Ehrenhaft 42". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Akvarel na papíře, 510x360 mm, sign. a dat. vpravo dole "Ehrenhaft 42". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Ludvík Ehrenhaft - studoval pražskou UMPRUM u J. Uprky a v Mnichově u Knirra. Vystavoval v českých zemích a ve vídeňské Secesi. Jeho díla představují vesnické chalupy, staré uličky, krajinu pomezí Moravy a Slovenska. Patřil ke skupině umělců, kteří vystoupili na výstavě Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně 1902 (J. Uprka, C. Mandel, A. Frolka ad.). Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) ZWEI AQUARELLE MIT LANDBEWOHNER 1942 Aquarell auf Papier, 550x360mm, signiert und datiert rechts unten "Ehrenhaft 42". Passepartout, gerahmt, verglast. Aquarell auf Papier, 510x360 mm, signiert und datiert rechts unten "Ehrenhaft 42". Passepartout, gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula
    • Ludvík Ehrenhaft (1872-1955), attributed
      Dec. 09, 2017

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955), attributed

      Est: Kč7,000 - Kč14,000

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955), připsáno STÁREK NA KONI. Stav A/B. Olej na plátně, 100x70 cm, sign vpravo dole. Rámováno. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955), attributed MAN IN FOLK COSTUME ON HORSEBACK. Oil on canvas, 100x70 cm, no marks. Framed. Condition A/B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) - zugeschrieben ALTGESELL AUF DEM PFERD. Öl auf Leinwand, 100x70 cm, nicht signiert. Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
      Jun. 11, 2016

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955)

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) KRAJINA SE STROMY. 1939. Akvarel na papíře, 285x410 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Ehrenhaft 39". Paspartováno, rámováno, zaskleno. LANDSCAPE WITH TREES. 1939. Watercolour on paper, 285x410 mm (mount aperture), signed and dated lower left "Ehrenhaft 39". Mounted, framed, glassed. LANDSCHAFT MIT BÄUMEN. 1939. Aquarell auf Papier, 285x410 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. und dat. links unten "Ehrenhaft 39". Passepartout, gerahmt, verglast. Ludvík Ehrenhaft – studoval pražskou UMPRUM u J. Uprky a v Mnichově u Knirra. Vystavoval v českých zemích a ve vídeňské Secesi. Jeho díla představují vesnické chalupy, staré uličky, krajinu pomezí Moravy a Slovenska. Patřil ke skupině umělců, kteří vystoupili na výstavě Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně 1902 (J. Uprka, C. Mandel, A. Frolka ad.). Estimate in Euros 19

      Auction House Zezula
      Apr. 18, 2015

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955)

      Est: Kč9,500 - Kč19,000

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VILLAGE MOTIF. 1916. Oil on paper, 24x37,5 cm (inside frame measurement), signed and dated 'Ehrenhaft 16' lower left. Framed, glassed. Condition A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VENKOVSKÝ MOTIV. 1916. Olej na papíře, 24x37,5 cm (výřez rámu), sign. a dat. vlevo dole „Ehrenhaft 16". Rámováno, zaskleno. Stav A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) AUF DEM LANDE. 1916. Öl auf Papier, 24x37,5 cm (Rahmenausschnitt), links unten sign. und dat. „Ehrenhaft 16". Gerahmt, verglast. Zustand A.

      Auction House Zezula
      Apr. 18, 2015

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955)

      Est: Kč3,500 - Kč7,000

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) LANDSCAPE WITH A MEADOW. 1937. Oil on pasteboard, 33,5x48 cm, signed and dated 'Ehrenhaft 37' lower right. Framed. Condition B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) KRAJINA S LOUKOU. 1937. Olej na lepence, 33,5x48 cm, sign. a dat. vpravo dole „Ehrenhaft 37". Rámováno. Stav B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) LANDSCHAFT MIT WIESE. 1937. Öl auf Pappe, 33,5x48 cm, rechts unten sign. und dat. „Ehrenhaft 37". Gerahmt. Zustand B.

      Auction House Zezula
    • Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) YOUNG RURAL WOMAN.
      Mar. 31, 2012

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) YOUNG RURAL WOMAN.

      Est: Kč14,000 - Kč28,000

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) YOUNG RURAL WOMAN. 1916. Oil on cardboard, 19 x 39 cm, bottom left corner signed and dated „Ehrenhaft 16". Framed. Condition A/B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) MLADÁ VENKOVANKA. 1916. Olej na kartonu, 19x39 cm, sign. a dat. vlevo dole „Ehrenhaft 16". Rámováno. Stav A/B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) JUNGE BÄUERIN. 1916. Öl auf Karton, 19x39 cm, links unten sign. und dat. „Ehrenhaft 16". Gerahmt. Zustand A/B.

      Auction House Zezula
    • Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VESELSKO MEADOW.
      Mar. 31, 2012

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VESELSKO MEADOW.

      Est: Kč8,000 - Kč16,000

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VESELSKO MEADOW. 1940. Oil on cardboard, 49 x 40 cm, bottom right corner signed and dated „Ehrenhaft 40". Framed. Condition B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) VESELSKÁ LUKA. 1940. Olej na kartonu, 49x40 cm, sign. a dat. vpravo dole „Ehrenhaft 40". Rámováno. Stav B. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) WIESEN IN VESELKA. 1940. Öl auf Karton, 49x40 cm, rechts unten sign. und dat. „Ehrenhaft 40". Gerahmt. Zustand B.

      Auction House Zezula
    • Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Harvesters, 1938. Oil
      Nov. 12, 2011

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Harvesters, 1938. Oil

      Est: Kč21,900 - Kč43,800

      Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Harvesters, 1938. Oil on plywood, 60x79,5 cm, bottom right corner signed and dated „Ehrenhaft 38". Framed. Condition A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) ŽENCI, 1938. Olej na překližce, 60×79,5 cm, sign. a dat. vpravo dole „Ehrenhaft 38". Rámováno. Stav A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) Mäher, 1938. Öl auf Furnier, 60×79,5 cm, rechts unten sign. und dat. „Ehrenhaft 38". Gerahmt. Zustand A.

      Auction House Zezula
    • Ludvík Ehrenhaft (1872 - 1955)
      Oct. 03, 2009

      Ludvík Ehrenhaft (1872 - 1955)

      Est: Kč6,000 - Kč12,000

      Woman in folk costume. Oil on wooden desk, 59,8 x 29,3 cm, bottom left signed „Ehrenhaft". Framed, condition A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) : Velíčanka v kožuchu. Olej na dřevěné desce, 59,8x29,3 cm, sign. vlevo dole „Ehrenhaft". Rámováno, stav A. Ludvík Ehrenhaft (1872-1955) : Velíčanka v kožuchu. Öl auf Holzplatte, 59,8x29,3 cm, links unten sign. „Ehrenhaft". Gerahmt, Zustand A.

      Auction House Zezula