Maja Dusíková Sold at Auction Prices

Illustrator

  • Maja Dusíková (*1946) Nepo č u ť ani
    Dec. 05, 2009

    Maja Dusíková (*1946) Nepo č u ť ani

    Est: Kč325 - Kč500

    Maja Dusíková (*1946) Nepočuť ani dych, 1976. Etching, dry point on hand-made paper, three parts 96x58 mm, pencil signed „Maja Dusíková 1976". Maja Dusíková (*1946) Nepočuť ani dych, 1976. Lept, suchá jehla na ručním papíře, tři tisková pole 96x58 mm, sign. tužkou „Maja Dusíková 1976". Maja Dusíková (*1946) Nepočuť ani dych, 1976. („Nicht einmal den Atem hören") Radierung, Kaltnadel auf Bütten, drei Druckfelder 96x58 mm, mit Bleistift sign. „Maja Dusíková 1976".

    Auction House Zezula