John (1837) Dujardin Sold at Auction Prices

Genre Painter, Naval painter

    • J. Dujardin
      Jun. 18, 2021

      J. Dujardin

      Est: €400 - €600

      J. Dujardin Marinegezicht met sloep bij kust, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1863 (B/C). 61 x 91 / 87 x 117 cm.

      Veilinghuis Onder de Boompjes