Jan Duinker Sold at Auction Prices

b. 1949 -

    • Jan Duinker (1949)
      Oct. 07, 2015

      Jan Duinker (1949)

      Est: €400 - €600

      'Laatste voorstelling' linksonder get. in initialen olieverf op doek, 49x44 cm

    • Jan Duinker (1949)
      Oct. 07, 2015

      Jan Duinker (1949)

      Est: €150 - €250

      Première' rechtsonder get. in initialen pastel, 53x73 cm Herkomst: Galerie De Twee Pauwen, Anna Paulownastraat - Noordeinde, Den Haag

    • Jan Duinker (1949)
      Oct. 07, 2015

      Jan Duinker (1949)

      Est: €150 - €250

      Portret acteur en profiel rechtsonder get. pastel, 53x73 cm

    • Jan Duinker (1949)
      Oct. 07, 2015

      Jan Duinker (1949)

      Est: €150 - €250

      Aandacht voor het spiegelbeeld linksonder get. in initialen pastel, 53x73 cm