Jacky Duck Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • DUYCK JACKY (° 1947) schilderij in gemengde techniek (olie en materie) op doek getiteld "De studie i
      Mar. 05, 2023

      DUYCK JACKY (° 1947) schilderij in gemengde techniek (olie en materie) op doek getiteld "De studie i

      Est: €100 - €200

      DUYCK JACKY (° 1947) schilderij in gemengde techniek (olie en materie) op doek getiteld "De studie in 2005" - 80 x 120 op verso getekend en gedateerd 2005 21st Cett. Belgian mixed media painting (oil and fabrics)- signed Jacky Duyck and dated 2005 (on the back)

      DVC
    • DUYCK JACKY ( ° 1947) DUYCK JACKY ( ° 1947) - werk in gemengde techniek (olie en inkt) op paneel get
      May. 01, 2022

      DUYCK JACKY ( ° 1947) DUYCK JACKY ( ° 1947) - werk in gemengde techniek (olie en inkt) op paneel get

      Est: €100 - €200

      DUYCK JACKY ( ° 1947) DUYCK JACKY ( ° 1947) - werk in gemengde techniek (olie en inkt) op paneel getiteld "Aarde" - 36 x 46 getekend en met een etiket van het atelier op verso - werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 30 x 50 getekend en gedateerd (19)79 two 20th Cent. Belgian mixed media on panel - signed Jacky Duyck DUYCK JACKY ( ° 1947) - werk in gemengde techniek (olie en inkt) op paneel getiteld "Aarde" - 36 x 46 getekend en met een etiket van het atelier op verso - werk in gemengde techniek : "Abstracte compositie" - 30 x 50 getekend en gedateerd (19)79 ||two 20th Cent. Belgian mixed media on panel - signed Jacky Duyck

      DVC
    • DUYCK JACKY
      Oct. 26, 2021

      DUYCK JACKY

      Est: €100 - €150

      Three vegetable compositions

      Campo & Campo
    • DUYCK JACKY
      Oct. 26, 2021

      DUYCK JACKY

      Est: €200 - €300

      'City'

      Campo & Campo
    • DUYCK JACKY (° 1947) werk in gemengde techniek : "Surreële compositie" -
      Oct. 03, 2021

      DUYCK JACKY (° 1947) werk in gemengde techniek : "Surreële compositie" -

      Est: €100 - €300

      DUYCK JACKY (° 1947) werk in gemengde techniek : "Surreële compositie" - 52 x 82 getekend 20th Cent. mixed media - signed Jacky Duyck

      DVC
    • DUYCK , Jacky (1947)
      Oct. 01, 2017

      DUYCK , Jacky (1947)

      Est: €200 - €300

      DUYCK , Jacky (1947) " Compositie" Monotype, huile sur papier. Signé et daté. H : 16 cm l : 16 cm Tableaux

      Legia-Auction