Arie Dubbeldam Sold at Auction Prices

    • Arie Dubbeldam (1914-1997)
      Oct. 12, 2023

      Arie Dubbeldam (1914-1997)

      Est: €100 - €200

      Arie Dubbeldam (1914-1997) Een Rotterdams havengezicht. Olieverf op doek, gesigneerd r.o.

      Vendu Rotterdam
    • Arie Dubbeldam (1914 - ?)
      Mar. 22, 2019

      Arie Dubbeldam (1914 - ?)

      Est: €40 - €200

      A bridge crossing a river. 61 x 90,5 cm. Arie Dubbeldam (1914-?). Riviergezicht met bruggetje. Nederland. 61 x 90,5 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen
    • Arie Dubbeldam (1914-?). / Arie Dubbeldam (1914-?).
      Oct. 11, 2018

      Arie Dubbeldam (1914-?). / Arie Dubbeldam (1914-?).

      Est: €150 - €200

      Arie Dubbeldam (1914-?). Plasgezicht met bomen, aan de achterzijde ook beschilderd. Nederland olieverf op paneel. 31 x 41 cm. Arie Dubbeldam (1914-?). Lake view with trees, also painted on the back. The Netherlands oil on panel. 31 x 41 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen
      Oct. 11, 2018

      Est: €150 - €200

      Arie Dubbeldam (1914-?). Riviergezicht met bruggetje. Nederland. 61 x 90,5 cm. Arie Dubbeldam (1914-?). River face with bridge. The Netherlands. 61 x 90.5 cm.

      Goudwisselkantoor Veilingen