Cenek Dobias Sold at Auction Prices

b. 1935 - d. 1985

    • Čeněk Dobiáš (1935-1985)
      Oct. 07, 2017

      Čeněk Dobiáš (1935-1985)

      A GIRL. 1962. Oil on canvas, 59x24 cm, signed and dated upper right „Dobiáš 62“. Mounted, framed, glazed. Provenance: Private collection, Brno. The father of the current owner gained the painting directly from the artist. DÍVKA. 1962. Olej na plátně, 59x24 cm, sign. a dat. vpravo nahoře „Dobiáš 62“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Dílo pochází ze soukromé sbírky v Brně, otcem současného majitele získáno přímo od autora.  MÄDCHEN. 1962. Öl auf Leinwand, 59x24 cm, sign. und datiert rechts oben „Dobiáš 62“. Passepartout, gerahmt, verglast. Provenienz: Brünner Privatsammlung, Vater den jetzigen Besitzer erhielt das Werk direkt vom Künstler.

      Auction House Zezula
    • Čeněk Dobiáš (1935-1985)
      Oct. 07, 2017

      Čeněk Dobiáš (1935-1985)

      EMPTY WATER. 1964. Oil on canvas, 51x70 cm, signed and dated upper right „Dobiáš 64“. Framed. Provenance: Collection of a prominent Czech gallerist.  PRÁZDNÁ VODA. 1964. Olej na plátně, 51x70 cm, sign. a dat. vpravo nahoře „Dobiáš 64“. Rámováno. Dílo pochází ze sbírky významného českého galeristy.  LEERES WASSER. 1964. Öl auf Leinwand, 51x70 cm, sign. und datiert rechts oben „Dobiáš 64“. Gerahmt. Provenienz: Sammlung eines bedeutenden tschechischen Gallerists.

      Auction House Zezula