Ilse D'Hollander Sold at Auction Prices

b. 1968 - d. 1997

    • Untitled
      Mar. 04, 2024

      Untitled

      Est: $4,000 - $6,000

      Ilse D'Hollander 1968 - 1997 Untitled gouache on paper 5¼ by 4⅞ in. 13.3 by 12.4 cm. Executed in 1994. This work is accompanied by a certificate of authenticity signed by Ric Urmel, Executor of the Estate.

      Mar. 03, 2024

      Est: €2,400 - €2,800

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel en gouache) op papier : "Abstracte compositie" - 23,2 x 22,2 (met lijst : 45,8 x 39,8) nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst - zie verso) Ilse D'Hollander abstract mixed media painting on paper approved by expert Joost De Clercq and included in the inventory list of her work

      DVC
      Mar. 03, 2024

      Est: €1,500 - €2,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek op papier : "Abstracte compositie" - 13 x 13 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst - zie verso) Ilse D'Hollander abstract mixed media painting on paper approved by expert Joost De Clercq and included in the inventory list of her work

      DVC
      Nov. 11, 2023

      Est: €2,000 - €3,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 14,5 x 15,5 getekend Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
      Nov. 11, 2023

      Est: €2,500 - €3,500

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) dubbelzijdig werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 10,5 x 10,5 en 12 x 12 getekend Ilse D'Hollander double sided abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
    • D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache
      Sep. 30, 2023

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache

      Est: €2,000 - €3,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 15 x 16 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst - zie verso) Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
      Sep. 30, 2023

      Est: €2,600 - €3,500

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" (Venster) - 15,5 x 11,5 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst - zie verso) Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
      Jun. 25, 2023

      Est: €2,000 - €3,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 14 x 18,5 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst) Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
      Jun. 25, 2023

      Est: €2,000 - €3,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 14 x 18 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst) Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
      Jun. 25, 2023

      Est: €3,000 - €4,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) op papier : "Abstracte compositie" - 27 x 20,8 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst) Ilse D'Hollander abstract mixed media (watercolor, gouache and pencil on paper) checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
    • D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (verf en krijt) o
      Jun. 25, 2023

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (verf en krijt) o

      Est: €1,500 - €2,000

      D' HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (verf en krijt) op papier : "Abstracte compositie" - 15 x 20 nagezien en goedgekeurd door Joost De Clercq (en opgenomen in een inventarislijst) Ilse D'Hollander abstract mixed media checked and approved by Joost De Clercq (and included in an inventory list)

      DVC
    • ILSE D'HOLLANDER (1968-1997)
      Apr. 27, 2023

      ILSE D'HOLLANDER (1968-1997)

      Est: €5,000 - €6,000

      Untitled. Gouache. Signed with stamp on verso. Frame. Provenance: Ric Urmel, no. G086/96. Description FR Sans titre. Gouache. Signé avec cachet au verso. Cadre. Provenance : Ric Urmel, nr. G086/96. Beschrijving NL Zonder titel. Gouache. Getekend met stempel op verso. Kader. Herkomst: Ric Urmel, nr. G086/96.

    • D'Hollander Ilse - Composition (1992)
      May. 21, 2022

      D'Hollander Ilse - Composition (1992)

      Est: €7,000 - €10,000

      Gouache on paper - Sig. on the reverse 1992

      De Vuyst
    • ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) Untitled #243 oil on canvas 15 x 10 3/4in. (38
      Mar. 02, 2022

      ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) Untitled #243 oil on canvas 15 x 10 3/4in. (38

      Est: £6,000 - £8,000

      ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) Untitled #243 oil on canvas 15 x 10 3/4in. (38.2 x 27cm.)

    • ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) - Untitled
      Oct. 16, 2021

      ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) - Untitled

      Est: £10,000 - £15,000

      ILSE D'HOLLANDER (1968-1997) Untitled oil on canvas 27 ¾ x 21 ¾in. (70.4 x 55.3cm.)

      Feb. 17, 2020

      Est: €2,200 - €2,600

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) twee originele werken, telkens met een geabstraheerde compositie : - aquarel - 24 x 16 - gouache - 10 x 7,5 - op verso getekend en gedateerd "februari 1991" two typical abstract "Ilse D'Hollander" works : an aquarelle and a gouache, signed and dated "February 1991"

      DVC
      Feb. 17, 2020

      Est: €2,200 - €2,600

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) gouache : "Compositie met geabstraheerde figuur" - 31 x 23,5 op verso getekend en gedateerd "maart 1992" uit de vroegere collectie van Olga Gorokhova 20th Cent. Belgian gouache by Ilse D'Hollander - signed and dated 1992 (on the back)

      DVC
    • D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1996) gouache : "Abstracte compositie" - 31,5 x 23,5 op verso getekend ui
      Nov. 18, 2019

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1996) gouache : "Abstracte compositie" - 31,5 x 23,5 op verso getekend ui

      Est: €2,400 - €3,000

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1996) gouache : "Abstracte compositie" - 31,5 x 23,5 op verso getekend uit de vroegere collectie van Olga Gorokhova >br>20th Cent. Belgian abstract gouache - signed (on the back) Ilse D'Hollander, whose work is represented by "Sean Kelly Gallery" (NY) and "Victoria Miro" in London - prov : previous collection of Olga Gorokhova>br>D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1996) gouache : "Abstracte compositie" - 31,5 x 23,5 op verso getekend uit de vroegere collectie van Olga Gorokhova ||20th Cent. Belgian abstract gouache - signed (on the back) Ilse D'Hollander, whose work is represented by "Sean Kelly Gallery" (NY) and "Victoria Miro" in London - prov : previous collection of Olga Gorokhova

      DVC
    • 20th Cent. Belgian abstract gouache - signed Ilse D'Hollander and dated March 1992
      Oct. 06, 2019

      20th Cent. Belgian abstract gouache - signed Ilse D'Hollander and dated March 1992

      Est: €2,500 - €3,500

      20th Cent. Belgian abstract gouache - signed Ilse D'Hollander and dated March 1992 D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) gouache : "Abstracte Compositie" - 31,5 x 23,6 op verso getekend en gedateerd maart 1992

      DVC
      Oct. 06, 2019

      Est: €2,500 - €3,500

      DVC
      Oct. 06, 2019

      Est: €2,500 - €3,500

      DVC
    • D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) : "Compositie" (zonder titel) - 15,8 x 8 getekend (zeldzaam !) gerepertorieerd door Joost Declercq, directeur van het Museum Dhondt-Dhaenens (copie ervan op verso
      Mar. 31, 2019

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) : "Compositie" (zonder titel) - 15,8 x 8 getekend (zeldzaam !) gerepertorieerd door Joost Declercq, directeur van het Museum Dhondt-Dhaenens (copie ervan op verso

      Est: €1,000 - €2,000

      D'HOLLANDER ILSE (1968 - 1997) werk in gemengde techniek (aquarel, gouache en potlood) : "Compositie" (zonder titel) - 15,8 x 8 getekend (zeldzaam !) gerepertorieerd door Joost Declercq, directeur van het Museum Dhondt-Dhaenens (copie ervan op verso van het werk) provenance kan meegedeeld worden aan de koper 20th Cent. Belgian abstract mixed media (aquarelle, gouache and pencil) - signed Ilse D'Hollander

      DVC