Willem Deneckere Sold at Auction Prices

    • WILLEM DENECKERE (1939-2000)
      Oct. 11, 2024

      WILLEM DENECKERE (1939-2000)

      Est: €100 - €200

      Untitled, 1969. Colour silkscreen.Signed and dated in pencil, numbered 9/30. We join by the same: 'misschien twee figuren', 1969. Charcoal. With handwritten dedication to Johan Van Gheluwe on verso. Frame. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1969. Sérigraphie couleur, signée et datée au crayon, numérotée 9/30. On joint du même: 'peut-être deux figures', 1969. Fusain. Avec dédicace manuscrite à Johan Van Gheluwe au verso. Cadre. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1969. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 9/30. Bijgevoegd van dezelfde: 'misschien twee figuren', 1969. Houtskool. Met handgeschreven opdracht aan Johan Van Gheluwe op verso. Kader. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe. Tot.: 2 ex.

      Oct. 11, 2024

      WILLEM DENECKERE (1939-2000)

      Est: €100 - €200

      'Een-meer dan een-bijna een', 1967. Screenprint on kozo. Signed and dated in pencil, numbered 4/10. Frame. We join by the same: "Without Hands. Screenprint on kozo. Signed and dated in pencil, numbered 2/5. Frame. Provenance: Former collection Johan Van Gheluwe. Description FR 'Een-meer dan een-bijna een', 1967. Sérigraphie sur Kozo. Signée et datée au crayon, numérotée 4/10. Cadre. On joint du même: 'Without hands'. Sérigraphie sur Kozo. Signée et datée au crayon, numérotée 2/5. Cadre. Provenance : Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL 'Een-meer dan een-bijna een', 1967. Zeefdruk op Kozo. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 4/10. Kader. Bijgevoegd van dezelfde: 'Zonder handen'. Zeefdruk op Kozo. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 2/5. Kader. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe. Tot.: 2 ex.

    • Lot (9) met werk van Willem Deneckere (° 1939), Staritsky, Johan Spilliaert, Hoorne,
      Oct. 29, 2018

      Lot (9) met werk van Willem Deneckere (° 1939), Staritsky, Johan Spilliaert, Hoorne,

      Est: €10 - €20

      Lot (9) met werk van Willem Deneckere (° 1939), Staritsky, Johan Spilliaert, Hoorne, Minnaert, ... several works and prints by different Belgian artists

      DVC