Evert den Hartog Sold at Auction Prices

b. 1949 -

    • Evert den Hartog (1949)
      Nov. 12, 2024

      Evert den Hartog (1949)

      Est: €400 - €800

      Evert den Hartog (1949) “Europe and the bull”, with studio stamp on the back.

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog (1949)
      Nov. 12, 2024

      Evert den Hartog (1949)

      Est: €300 - €600

      Evert den Hartog (1949) “Nude lady with hat on wild boar", with studio stamp on the back.

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog (1949), Vrouw op Stier
      Oct. 08, 2024

      Evert den Hartog (1949), Vrouw op Stier

      Est: €500 - €800

      Evert den Hartog (1949), Vrouw op Stier, Het massieve bruin gepatineerd bronzen beeld van een vrouw met hoed zittend op een stier. Gemerkt 'EH' (op de onderkant buik), Laat 20e eeuw, Ca 35 x 33 x 12 cm,

    • Evert den Hartog (1949), 'Vrouw met Doek'
      Sep. 03, 2024

      Evert den Hartog (1949), 'Vrouw met Doek'

      Est: €400 - €600

      Evert den Hartog (1949), 'Vrouw met Doek', Het bronzen beeld van een vrouwelijk figuur met verscholen hoofd, rustend op rechthoekige hardstenen basement. Niet gesigneerd/gemonogrammeerd, toegeschreven op de onderkant van het basement. , 1982 , Ca 16 x 7 x 8,5 cm,

    • Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met voorstelling van eend, gesigneerd Evert den Hart
      Jul. 02, 2024

      Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met voorstelling van eend, gesigneerd Evert den Hart

      Est: €800 - €1,200

      Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met voorstelling van eend, gesigneerd Evert den Hartog, oplage 6/8, hoogte inclusief hardstene voet: 32 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • DEN HARTOG EVERT (1949-)
      Apr. 23, 2024

      DEN HARTOG EVERT (1949-)

      Est: €4,000 - €6,000

      Sitting giraffe

      Campo & Campo
    • Evert den Hartog (1949)
      Nov. 07, 2023

      Evert den Hartog (1949)

      Est: €1,000 - €2,000

      Evert den Hartog (1949) “Ballerina on chair”, with artist's stamp on the upper leg.

      Vendu Rotterdam
    • Bronze duck by Evert den Hartog
      Apr. 14, 2023

      Bronze duck by Evert den Hartog

      Evert den Hartog Liesveld 1949. Bronze duck on black marble base. Number 3 of 4. Signed on tail. Green patina. Size: H 33 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Evert den Hartog (1949)
      Nov. 08, 2022

      Evert den Hartog (1949)

      Est: €500 - €1,000

      Mandarin duck, studio stamp 'Hartog' and numbered 8/12 middle under.

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met abstracte voorstelling, rustend op nat
      Jun. 28, 2022

      Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met abstracte voorstelling, rustend op nat

      Est: €100 - €150

      Evert den Hartog (1949-) bronzen sculptuur met abstracte voorstelling, rustend op natuurstenen voet, niet gesigneerd, totale hoogte: 26 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Evert den Hartog (1949-) De dansende olifant, brons, 28/45, op zwartma
      Dec. 18, 2021

      Evert den Hartog (1949-) De dansende olifant, brons, 28/45, op zwartma

      Est: €1,500 - €2,000

      Evert den Hartog (1949-) De dansende olifant, brons, 28/45, op zwartmarmeren voet, daarbij een certificaat en boek van de kunstenaar, "Kop in de Wolken". (A) h. 34 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • REIHER
      Dec. 03, 2021

      REIHER

      Est: €500 - €1,000

      EVERT DEN HARTOG 1949 Groot-Ammers (Niederlande) REIHER Bronze, im Wachsausschmelzverfahren gegossen, mit dunkelbrauner Patina, part. poliert. Steinsockel. Ges.-H. 58 cm. Rückseitig mit Signaturstempel 'Hartog' sowie nummeriert '3' (aus einer Auflage von insgesamt 12 Exemplaren). Provenienz: Düsseldorfer Privatsammlung.

    • Evert den Hartog
      Nov. 13, 2021

      Evert den Hartog

      Est: €900 - €1,500

      Evert den Hartog 1949 Groot-Ammers - "Happy Elefant" - Bronze. Braun patiniert. Schwarzer Diabassockel. 36/299. H. o./m. Sockel: 36/42 cm. Auf dem Standbein sign.: HARTOG (im Oval). Die Arbeit stammt aus dem Jahr 2004.

    • REIHER
      Jun. 04, 2021

      REIHER

      Est: €650 - €1,300

      ~** EVERT DEN HARTOG 1949 Groot-Ammers (Niederlande) REIHER Bronze, im Wachsausschmelzverfahren gegossen, mit dunkelbrauner Patina, part. poliert. Steinsockel. Ges.-H. 58 cm. Rückseitig mit Signaturstempel 'Hartog' sowie nummeriert '3' (aus einer Auflage von insgesamt 12 Exemplaren). Provenienz: Düsseldorfer Privatsammlung.

    • Den Hartog, Evert 1949 Groot-Ammers
      Sep. 25, 2020

      Den Hartog, Evert 1949 Groot-Ammers

      Den Hartog, Evert 1949 Groot-Ammers Schneeeule. Signiert. Bronze. Exemplar: 32/99. Marmorsockel. H 33 cm.

    • Evert den Hartog (1949) "Taureau dansant"
      Mar. 10, 2020

      Evert den Hartog (1949) "Taureau dansant"

      Est: CHF900 - CHF1,500

      Evert den Hartog (1949) "Taureau dansant", bronze à patine verte, cachet de l'artiste, cachet de fondeur et tirage 42/99 exemplaires. H. 35 cm hors socle H. 48 cm avec socle Référence: Venduehuis der Notarissen te's-Gravenhage , 14 Nov 2014 Lot number 4531 Illustrated on page 221 of the catalog

      Dogny Auction
    • Evert den Hartog (Groot-Ammers 1949)
      Dec. 12, 2016

      Evert den Hartog (Groot-Ammers 1949)

      Est: €1,500 - €2,500

      Swan (1990) Numbered 1/6 and with artist's stamp on left reverse Bronze, H. 54.6 cm (unmounted) Provenance: - Galerie 1632, Zaltbommel (1991) (incl. copy of invoice) - Private collection, the Netherlands

      AAG Auctioneers
    • Evert den Hartog (b. 1949) Eagle with fish
      Dec. 01, 2015

      Evert den Hartog (b. 1949) Eagle with fish

    • Evert den Hartog (1949)
      Nov. 13, 2015

      Evert den Hartog (1949)

      Est: €200 - €300

      Bronzen beeld, 'beer met jong' H. 10 cm.

    • Evert den Hartog (1945-) Female nude. Not signed. Hoogte 35 cm.
      Nov. 10, 2015

      Evert den Hartog (1945-) Female nude. Not signed. Hoogte 35 cm.

      Est: €800 - €1,200

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog
      Jun. 08, 2015

      Evert den Hartog

      Est: €800 - €1,200

      (Groot-Ammers 1949) Great egret With artist's stamp on the left wing Edition 12 Bronze on natural stone base, H. 52.8 cm N.B.: A comparable sculpture by Den Hartog is situated in the upper hallway of the town hall in Schijndel.

      AAG Auctioneers
    • Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. Spele
      Nov. 11, 2014

      Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. Spele

      Est: €800 - €1,200

      Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. Spelende beren. Niet gesigneerd., Hoogte 12 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. 'Domp
      Nov. 11, 2014

      Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. 'Domp

      Est: €4,000 - €6,000

      Evert den Hartog (1945-), Een bronzen beeld. 'Dompteuse'. 1983. Niet gesigneerd. Met certificaat., Hoogte 75 cm.

      Vendu Rotterdam
      Jun. 16, 2014

      Running bull no. 2 - With artist's stamp on the left front foot - Edition of 12 - Bronze on marble base, H. 33.6 cm - Provenance: Directly from the artist - N.B. I: - The proceeds of this lot will go to the foundation Kunst en Cultuur Behoud NL.

      AAG Auctioneers
    • Evert den Hartog (1945-) Een aardewerk sculptuur
      Nov. 15, 2013

      Evert den Hartog (1945-) Een aardewerk sculptuur

      Est: €150 - €200

      Evert den Hartog (1945-) Een aardewerk sculptuur van een liggende vrouw. Gesigneerd en gedateerd '80. Lengte 17 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Evert den Hartog (b. 1949)
      May. 29, 2013

      Evert den Hartog (b. 1949)

      Evert den Hartog (b. 1949) Eline bronze with a brown patina 132 cm. high (excl. the stone base) Conceived in 1989 and cast in an edition of twelve.

    • Bronzen sculptuur van een roofvogel op marmeren
      May. 28, 2013

      Bronzen sculptuur van een roofvogel op marmeren

      Est: €500 - €700

      Bronzen sculptuur van een roofvogel op marmeren zuil. Gesigneerd Evert den Hartog (1949). HxB: 36 x 60 cm. excl. sokkel (93 cm).

      Zeeuws Veilinghuis
    • Bronzen sculptuur van een reiger. Gesigneerd Evert
      May. 28, 2013

      Bronzen sculptuur van een reiger. Gesigneerd Evert

      Est: €400 - €600

      Bronzen sculptuur van een reiger. Gesigneerd Evert den Hartog (1949) en genummerd 3/12. H. 39 cm. excl. marmeren basement (3 cm).

      Zeeuws Veilinghuis
      May. 28, 2013

      Est: €400 - €600

      Bronzen sculptuur van een reiger. Gesigneerd Evert den Hartog (1949) en genummerd 10/12. H. 43 cm. excl. marmeren basement (3 cm).

      Zeeuws Veilinghuis
    • Bronzen sculptuur van een fazant. Gesigneerd Evert
      May. 28, 2013

      Bronzen sculptuur van een fazant. Gesigneerd Evert

      Est: €400 - €600

      Bronzen sculptuur van een fazant. Gesigneerd Evert den Hartog (1949) en genummerd 4/12. H. 60 cm. excl. marmeren basement (3 cm).

      Zeeuws Veilinghuis
    • Evert den Hartog (b. 1949)
      Mar. 12, 2013

      Evert den Hartog (b. 1949)

      Est: €4,000 - €6,000

      Evert den Hartog (b. 1949) Kop in de wolken signed, numbered and with foundry mark 'Hartog/4/8 Art Casting Belgium' (on the side of the standing leg) bronze with a marbleized patina 51.5 cm. high (excl. the stone base) Conceived in 2006 and cast in an edition of eight.

    • Evert den Hartog (b. 1949)
      Jun. 05, 2012

      Evert den Hartog (b. 1949)

      Est: €2,000 - €3,000

      Evert den Hartog (b. 1949) Eend no. 5; duck signed, numbered and with foundry mark 'Hartog 1/8 Art Casting' (on the foot of the duck) bronze with a green patina 26 cm. high (excl. stone base) Conceived and cast in 2003 in an edition of eight.

    • Evert den Hartog (b.1949)
      Sep. 20, 2011

      Evert den Hartog (b.1949)

      Est: €3,000 - €5,000

      Evert den Hartog (b.1949) Eagle with spread wings signed 'Hartog' (on the tail) bronze with a black patina 96 cm. high (excl. stone base) Conceived in 1994 and cast in an edition of 12.

    • Evert den Hartog (b.1949)
      Sep. 20, 2011

      Evert den Hartog (b.1949)

      Est: €3,000 - €5,000

      Evert den Hartog (b.1949) Gymnastic girl signed 'Hartog' (on the side) bronze with a black patina 27 cm. high (excl. stone base) Conceived circa 1989 and cast in an edition of eight.

    • Evert den Hartog (b.1949)
      Sep. 20, 2011

      Evert den Hartog (b.1949)

      Est: €3,000 - €5,000

      Evert den Hartog (b.1949) Two swans signed 'Hartog' (on right side of the left swan) bronze with a black patina 114 cm. high Conceived in 1995 and cast in an edition of 12.