Arthur Deleu Sold at Auction Prices

    • Arthur DELEU (1884-1966), oil on panel Summer landscape 1910, signed monogram
      Nov. 23, 2024

      Arthur DELEU (1884-1966), oil on panel Summer landscape 1910, signed monogram

      Est: €160 - €240

      Arthur DELEU (1884-1966), oil on panel Summer landscape 1910, signed monogram Arthur DELEU (1884-1966), olie op paneel Zomers landschap 1910, getekend monogram

      Maison Jules Veilinghuis
    • Arthur DELEU (1884-1966)
      Nov. 08, 2023

      Arthur DELEU (1884-1966)

      Est: €150 - €200

      Arthur DELEU (1884-1966) " Ferme sur la Dyle" Huile sur toile signée en bas à droite. Dimensions : 50 cm x 60 cm

      Legia-Auction
    • Arthur DELEU (1884-1966) 'Oude Kaai te Duinkerke' gouache on panel. (W:78 x H:63 cm)
      Mar. 23, 2023

      Arthur DELEU (1884-1966) 'Oude Kaai te Duinkerke' gouache on panel. (W:78 x H:63 cm)

      Est: €200 - €300

      Arthur DELEU (1884-1966) 'Oude Kaai te Duinkerke' A drawing, gouache on panel.  Signed lower left.  Dimensions: (W:78 x H:63 cm)

      Flanders Auctions
    • DELEU, Arthur (1884-1966)
      Sep. 30, 2022

      DELEU, Arthur (1884-1966)

      Est: €180 - €260

      Kantoor van Arthur Deleu - 1957 Houtskooltekening, 39 x 48,5 cm, gesigneerd links onder. Binnenzicht van vermoedelijk het kantoor van Arthur Deleu, ls ontwerper bij de Kunstwerkstede De Coene te Kortrijk. Ingelijst, achter glas

      Auctions Van de Wiele
    • DELEU, Arthur (1884-1966)
      Sep. 30, 2022

      DELEU, Arthur (1884-1966)

      Est: €240 - €300

      Het Sas te Plassendale - 1924 Aquarel 82 x 63 cm, gesigneerd links onder. Zicht in de omgeving van Zandvoorde gemaakt tijdens de reis van A, Saverys, A, Deleu, Jozef de Coene en Streuvels 'Op de Vlaamse binnenwateren' in augustus 1924. Ingelijst, achter glas Een gelijkaardig zicht is opgenomen in het boek van Stijn Streuvels 'Op de Vlaamsche binnenwateren'

      Auctions Van de Wiele
    • DELEU ARTHUR (1884 - 1966) luministisch olieverfschilderij op paneel: Zicht van een hoeve - 45 x 55 op verso getekend en gedateerd 1943 en gededicaceerd
      May. 15, 2017

      DELEU ARTHUR (1884 - 1966) luministisch olieverfschilderij op paneel: Zicht van een hoeve - 45 x 55 op verso getekend en gedateerd 1943 en gededicaceerd

      Est: €200 - €300

      Belgian oil on panel - signed, dated and with dedication on the back

      DVC
    • Deleu, Arthur De Oogst (Die Ernte). 1915. Tuschfeder und Gouache (teils lav
      Jun. 17, 2016

      Deleu, Arthur De Oogst (Die Ernte). 1915. Tuschfeder und Gouache (teils lav

      Est: €550 - €700

      Deleu, Arthur De Oogst (Die Ernte). 1915. Tuschfeder und Gouache (teils laviert) über Lithographie auf Papier. 32 x 28 cm (Passepartoutausschnitt). Signiert, datiert und betitelt. - Hochwertig unter Glas gerahmt (ungeöffnet). Vereinzelt gering braunfleckig sowie an den Rändern gebräunt. Deleu, Arthur ,, Pen and gouache (partly washed) over lithography on paper. Signed, dated and titled. - Framed under glass (unopened). Occas. slightly brownstained and browned at the margins. De Oogst (Die Ernte). 1915. Tuschfeder und Gouache (teils laviert) über Lithographie auf Papier. 32 x 28 cm (Passepartoutausschnitt). Signiert, datiert und betitelt. - Hochwertig unter Glas gerahmt (ungeöffnet). Vereinzelt gering braunfleckig sowie an den Rändern gebräunt.

    • Arthur Deleu (Belgium) 1932 Signed
      Dec. 19, 2015

      Arthur Deleu (Belgium) 1932 Signed

      Arthur Deleu (1884-1966) was active/lived in Belgium. Arthur Deleu is known for painting. Signed lower right.

      Sarasota Estate Auction
      Aug. 29, 2015

      Est: $1,200 - $2,400

      Sarasota Estate Auction
      Jun. 27, 2015

      Sarasota Estate Auction