Nicolas Benjamin Delapierre Sold at Auction Prices

      Feb. 20, 2021

      Est: €3,000 - €5,000

      DELAPIERRE NICOLAS BENJAMIN (ca 1739 - ca 1800) ovaal olieverfschilderij op doek met de voorstelling van de buste van een man, waarschijnlijk een portret van graaf Pierre Borissovtich Cheremetiev - 60 x 50 getekend en gedateerd 1779 prov : private collectie in Parijs en nadien in Lille Delapierre, één van de belangrijke 18de eeuwse kunstenaars van Rusland, vestigde zich in 1768 in St-Petersburg waar hij ondermeer een portret van Catharina II maakte English Translation: 18th Cent. (Franco-)Russian oval oil on canvas with a portrait probably of Duke Pierre Borissovitch Cheremetiev - signed Nicolas Benjamin Delapierre and dated 1779

      DVC