Albert de Deken Sold at Auction Prices

Painter, b. 1915 - d. 2003

    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €200 - €300

      Portrait of Marcel van Jole

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €250 - €400

      Portrait of a boy

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €400 - €500

      The artist's garden

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €400 - €600

      Moored boats

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €400 - €500

      Marine

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Oct. 29, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €300 - €500

      'Oostduinkerke'

      Campo & Campo
      Sep. 28, 2024

      four 20th Cent. Belgian drawings - signed Albert De Deken DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) vier tekeningen in zwarte stift - van 26 x 20 tot 23 x 29 telkens getekend

      DVC
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Apr. 25, 2024

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €400 - €500

      Sloops on dry land. Oil on paper. Signed in pencil. Framed. Description FR Barques échouées. Huile sur papier. Signé au crayon. Cadre. Beschrijving NL Sloepen op het droge. Olie op papier. Getekend in potlood. Kader.

    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Apr. 23, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €400 - €600

      Still life with pears

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915-2003)
      Apr. 23, 2024

      DE DEKEN ALBERT (1915-2003)

      Est: €400 - €600

      Painter's garden

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT
      Jan. 20, 2024

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €80 - €100

      Sketch of a violinist

      Campo & Campo
    • Tableaux
      Jan. 16, 2024

      Tableaux

      Est: €300 - €400

      Huile sur toile "Les bateaux de pêche au port". Signé en bas à droite A. De Deken. Ecole belge. Dim.:+/-50x70cm. DE DEKEN Albert (1915 - 2003)

    • Albert De Deken - Standing nude
      Dec. 09, 2023

      Albert De Deken - Standing nude

      Est: €260 - €400

      Watercolour on paper - Sig.

      De Vuyst
    • Albert De Deken - Riverscape with boats
      Dec. 09, 2023

      Albert De Deken - Riverscape with boats

      Est: €260 - €400

      Watercolour on paper - Sig.

      De Vuyst
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003): PORTRAIT OF A LADY, OIL ON CANVAS
      Nov. 30, 2023

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003): PORTRAIT OF A LADY, OIL ON CANVAS

      Est: €250 - €500

      Work: 50 x 40 cm Frame: 67,5 x 57,5 cm

      Coronari Auctions
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Apr. 27, 2023

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €400 - €500

      Sloops on dry land. Oil on paper. Signed in pencil. Frame. Description FR Barques échouées. Huile sur papier. Signé au crayon. Cadre. Beschrijving NL Sloepen op het droge. Olie op papier. Getekend in potlood. Kader.

    • DE DEKEN ALBERT(1915-2003)
      Oct. 25, 2022

      DE DEKEN ALBERT(1915-2003)

      Est: €300 - €500

      De tuin'

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) lot van drie werken : - aquarel : "Vrouw
      May. 01, 2022

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) lot van drie werken : - aquarel : "Vrouw

      Est: €100 - €150

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) lot van drie werken : - aquarel : "Vrouwelijk naakt" - 73 x 54 - potloodtekening met twee personages - 13,5 x 20,5 - getekend - aquarel : "Strandzicht" - 25 x 35 - getekend two aquarelles and a drawing by Albert De Deken, two are signed DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) lot van drie werken : - aquarel : "Vrouwelijk naakt" - 73 x 54 - potloodtekening met twee personages - 13,5 x 20,5 - getekend - aquarel : "Strandzicht" - 25 x 35 - getekend||two aquarelles and a drawing by Albert De Deken, two are signed

      DVC
    • DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Geanimee
      May. 01, 2022

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Geanimee

      Est: €300 - €500

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Geanimeerd strandzicht" - 50 x 60 getekend 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Albert De Deken DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Geanimeerd strandzicht" - 50 x 60 getekend||20th Cent. Belgian oil on panel - signed Albert De Deken

      DVC
    • Tableaux DE DEKEN Albert (1915 - 2003) Huile sur papier marouflé sur panneau "Vue du port enso
      Apr. 27, 2022

      Tableaux DE DEKEN Albert (1915 - 2003) Huile sur papier marouflé sur panneau "Vue du port enso

      Est: €400 - €600

      Tableaux DE DEKEN Albert (1915 - 2003) Huile sur papier marouflé sur panneau "Vue du port ensoleillé". Signé en bas à droite De Deken. Ecole belge. Dim.:+/-54x69cm.

    • DE DEKEN ALBERT
      Apr. 20, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €800 - €1,200

      Fishing boat in harbor channel

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT
      Apr. 20, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €800 - €1,200

      Sailboats in the harbor

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT
      Apr. 20, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €800 - €1,200

      Boats in the harbor, Ostend

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT
      Apr. 20, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €300 - €500

      Still life with coffee pots

      Campo & Campo
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Mar. 31, 2022

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €100 - €150

      Untitled. Pencil and watercolour. Signed. Framed. Description FR Sans titre. Mine de plomb et aquarelle. Signé. Encadré. Beschrijving NL Zonder titel. Poltood en aquarel. Getekend. Kader.

    • DE DEKEN ALBERT
      Jan. 22, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €100 - €150

      Still life with Flowers

      Campo & Campo
    • DE DEKEN ALBERT
      Jan. 22, 2022

      DE DEKEN ALBERT

      Est: €150 - €200

      'The Milk Factory'

      Campo & Campo
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Dec. 08, 2021

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €750 - €950

      'Watertoren te Blankenberge' Canvas. Signed 'A. De Deken'. Expo: De Panne, summer 2007 Description FR 'Watertoren te Blankenberge' Toile. Signée 'A. De Deken'. Expo: De Panne, été 2007 Beschrijving NL 'Watertoren te Blankenberge' Doek. Getekend 'A. De Deken'. Expo: De Panne, zomer 2007

    • Albert De Deken (1915-2003), 60 x 80 cm
      Oct. 20, 2021

      Albert De Deken (1915-2003), 60 x 80 cm

      Est: €600 - €800

      § Albert De Deken (1915-2003), 60 x 80 cm Albert De Deken, a city view near the water, oil on canvas, 60 x 80 cm Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

      Carlo Bonte Auctions
    • Albert DE DEKEN (1915-2003)
      May. 30, 2021

      Albert DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €250 - €300

      Nu couché. Aquarelle. 55 x 45 cm. Signé au revers.

      Stanley's auction
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Apr. 21, 2021

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €700 - €900

      Dike at the beach with horses and carriages. Bottom right signed 'A De Deken'. Canvas. Description FR La digue sur la plage avec chevaux et carrosses. Toile. Signée en bas à droite 'A De Deken'. Beschrijving NL De dijk aan het strand met paarden en koetsen. Doek. Getekend 'A De Deken'.

    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Apr. 21, 2021

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €700 - €900

      Still life with black jug and fruit. Bottom right signed in pencil 'A De Deken'. Canvas. Description FR Nature morte avec une cruche noire et des fruits. Toile. Signée au crayon 'A De Deken'. Beschrijving NL Stilleven met een zwarte kan en fruit. Doek. Getekend in potlood 'A De Deken'. Doek.

      Jun. 07, 2020

      Est: €50 - €100

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Landschap" - 29 x 49 getekend 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Albert De Deken

      DVC
    • TABLEAUX
      Nov. 12, 2019

      TABLEAUX

      Est: €300 - €400

      Huile sur toile "Les bateaux au port". Signé en bas à droite De Deken. Ecole belge. Dim.:50x60cm.

    • 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Albert De Deken
      Oct. 06, 2019

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Albert De Deken

      Est: €500 - €700

      20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Albert De Deken DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op doek : "Cargoboot in de Antwerpse haven" - 61 x 80 getekend

      DVC
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Mar. 20, 2018

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €500 - €600

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Havengezicht. Doek. Getekend 'A De Deken'. 60 x 80 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Vue de port. Toile. Signée 'A De Deken'. 60 x 80 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Harbour view. Canvas. Signed 'A De Deken'. 60 x 80

    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Mar. 20, 2018

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €350 - €450

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Stadsgezicht. Doek. Getekend 'A De Deken'. 50 x 60 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) La ville. Toile. Signée 'A De Deken'. 50 x 60 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) City view. Canvas. Signed 'A De Deken'. 50 x 60

    • 20th Cent. Belgian oil on panel - signed
      Mar. 17, 2018

      20th Cent. Belgian oil on panel - signed

      Est: €100 - €200

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op paneel : "Landschap" - 29 x 49 getekend

      DVC
    • DE DEKEN Albert (1915 - 2003) - Huile sur toile "L'atelier du peintre".
      Feb. 28, 2018

      DE DEKEN Albert (1915 - 2003) - Huile sur toile "L'atelier du peintre".

      Est: €300 - €500

      DE DEKEN Albert (1915 - 2003) Huile sur toile "L'atelier du peintre". Signé en bas à droite De Deken. Ecole belge. Dim.:60x80cm.

    • TABLEAUX
      Sep. 12, 2017

      TABLEAUX

      Est: €400 - €600

      Huile sur panneau "Vaches au pré". Signé en bas à droite De Deken. Ecole belge. Dim.:53x71.5cm.

    • TABLEAUX
      Sep. 12, 2017

      TABLEAUX

      Est: €300 - €400

      Huile sur toile "Koets on de dijk". Signé en bas à droite De Deken et daté au dos, sur une étiquette, 1972. Ecole belge. (Au dos, une étiquette de galerie à Bonheiden). Dim.:40x50cm.

    • oil on canvas - signed
      Apr. 01, 2017

      oil on canvas - signed

      Est: €400 - €700

      oil on canvas - signed DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) olieverfschilderij op doek : "Zicht van de Antwerpse haven" - 60 x 73 getekend en met label op verso

      DVC
    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Mar. 21, 2017

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €800 - €1,200

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Still life with jugs and vases. Canvas. Signed 'De Deken'. 73 x 100 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Nature morte avec cruches et vases. Toile. Signée 'De Deken'. 73 x 100 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Stilleven met kruiken en vazen op tafel. Doek. Getekend 'De Deken'. 73 x 100

    • ALBERT DE DEKEN (1915-2003)
      Mar. 21, 2017

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003)

      Est: €800 - €1,200

      ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Coastal scene with figures on dike. Canvas. Signed 'A De Deken'. 60 x 80 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Figures sur la digue. Toile. Signée 'A De Deken'. 60 x 80 ALBERT DE DEKEN (1915-2003) Figuren op de dijk aan de kust. Doek. Getekend 'A De Deken'. 60 x 80

    • ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Staand naakt. Zittend naakt. Aquarel. Lot van t
      Jun. 16, 2016

      ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Staand naakt. Zittend naakt. Aquarel. Lot van t

      Est: €250 - €350

      ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Staand naakt. Zittend naakt. Aquarel. Lot van twee. Getekend 'A. DeDeken'. Beide in kader. 720 x 540 mm (x2)

    • ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003)
      Oct. 28, 2015

      ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003)

      Est: €400 - €500

      Beschrijving NL Staand naakt. Zittend naakt. Aquarel. Lot van twee. Getekend 'A. DeDeken'. Beide in kader. 720 x 540 mm (x2) Description FR Nu debout. Nu assis. Aquarelle. Un lot de deux. Signées. Encadrées. 720 x 540 mm (x2) Description EN Standing nude. Sitting nude. Watercolour. Signed. Both framed. 720 x 540 mm (x2)

    • DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) Portret van een
      Apr. 17, 2013

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) Portret van een

      Est: €600 - €800

      DE DEKEN ALBERT (1915 - 2003) Portret van een jongedame. Portrait de jeune dame Olie op doek. Huile sur toile. .Get. Sig.. .(1964) 80 x 60 cm

      Campo & Campo
    • ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Chrysanten. Doek.
      Mar. 26, 2013

      ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Chrysanten. Doek.

      Est: €200 - €300

      ALBERT DE DEKEN (1915 - 2003) Chrysanten. Doek. Getekend 'ADeDeken'. Afmetingen: 51 x 30