Erik Dejonckheere Sold at Auction Prices

    • Erik DEJONCKHEERE (1948)
      Sep. 18, 2022

      Erik DEJONCKHEERE (1948)

      Est: €160 - €200

      Erik DEJONCKHEERE (1948) Ceramic sculpture, signed and dated 1993. Keramieken sculptuur, gesigneerd en gedateerd 1993.

      Maison Jules Veilinghuis
    • DEJONCKHEERE E. - Sculpture céramique -Personnage-
      Feb. 08, 2009

      DEJONCKHEERE E. - Sculpture céramique -Personnage-

      Est: €200 - €300

      DEJONCKHEERE E. - Sculpture céramique -Personnage- signé et de DEJONCKHEERE E. (Erik) (Roeselare 1948, ) 28x26 s/socle en bois - (photo)

      Monsantic.com
      Feb. 08, 2009

      Est: €200 - €300

      Monsantic.com