Franky Deconynck Sold at Auction Prices

      • FRANKY DC, Untitled
        Jul. 21, 2022

        FRANKY DC, Untitled

        Est: €50 - €100

        FRANKY DC (1957) Untitled 2007 Train ticket in frame 24,5 x 18,5 cm PROVENANCE: Hoet Bekaert Gallery, Ghent (stamp on the reverse) Private collection, Milan

        Art-Rite
      • Franky DE CONINCK (1957)
        Feb. 27, 2022

        Franky DE CONINCK (1957)

        Est: €800 - €1,200

        Franky DE CONINCK (1957) 'La maison du Signe'. Mixed media, signed and dated 1990. 'La maison du Signe'. Gemengde techniek, getekend en gedateerd 1990.

        Maison Jules Veilinghuis
      • FRANKY DC (né en 1957) - Minstens proberen, Een 100 jaar oude sprekende, Papegaai, 1987.
        Jun. 30, 2020

        FRANKY DC (né en 1957) - Minstens proberen, Een 100 jaar oude sprekende, Papegaai, 1987.

        Est: €1,500 - €2,000

        FRANKY DC (né en 1957) Minstens proberen, Een 100 jaar oude sprekende, Papegaai, 1987. Triptyque. Lacques, acrylique et film sur panneau de bois. Drieluik. Lak, acryl en folie op houtpaneel. 46 x 60,5 cm x 3 Provenance / Herkomst : Collection privée, Belgique.

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      • FRANKY DC (né en 1957) Waarheen gaat de boot, 1986
        Dec. 17, 2017

        FRANKY DC (né en 1957) Waarheen gaat de boot, 1986

        Est: €2,000 - €4,000

        FRANKY DC (né en 1957) Waarheen gaat de boot, 1986 Peinture email sur trois radiographies Signé et daté en bas à droite Emailverf op drie röntgenfotos Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts 71 x 30cm