Louis De Vriese Sold at Auction Prices

b. 1938 -

      • LOUIS DE VRIESE (1938): 'FONTE DES NEIGES', OIL ON CANVAS, DATED (19)71/1982
        Mar. 11, 2022

        LOUIS DE VRIESE (1938): 'FONTE DES NEIGES', OIL ON CANVAS, DATED (19)71/1982

        Est: €200 - €400

        Work: 120 x 99,5 cm  Frame: 124,6 x 104,7 cm

        Coronari Auctions
      • Louis De Vriese (1938)
        Jan. 30, 2021

        Louis De Vriese (1938)

        Est: €200 - €300

        Louis De Vriese (1938) Watercolor on paper Abstract composition monogram and dated 1987 Aquarel op papier abstracte compositie Monogram en gedateerd 1987

        Maison Jules Veilinghuis
      • Louis DE VRIESE (1938)
        Jun. 24, 2018

        Louis DE VRIESE (1938)

        Est: €200 - €300

        Mixed technique 'Joueur de gitare' 62 x 46 cm

        Maison Jules Veilinghuis
      • Louis DE VRIESE (1938)
        Jun. 24, 2018

        Louis DE VRIESE (1938)

        Est: €150 - €200

        Gouache Paysage 1959 33 x 41 cm

        Maison Jules Veilinghuis
      • DE VRIESE, Louis – Liggend naakt in de branding
        Oct. 06, 2017

        DE VRIESE, Louis – Liggend naakt in de branding

        Est: €80 - €140

        DE VRIESE, Louis – Liggend naakt in de branding Vrij abstracte aquarel (44 x 30 cm) getekend rechts onder (1962). Ingelijst door de kunstenaar met etiket op keerzijde

        Auctions Van de Wiele
      • DE VRIESE, Louis – Les amants (1979)
        Oct. 06, 2017

        DE VRIESE, Louis – Les amants (1979)

        Est: €180 - €260

        DE VRIESE, Louis – Les amants (1979) Aquarelle (55 x 46 cm) signé à droite en bas. Avec explication de l'artiste au verso du cadre

        Auctions Van de Wiele
      • DE VRIESE, Louis – Abstracte compositie
        Oct. 06, 2017

        DE VRIESE, Louis – Abstracte compositie

        Est: €200 - €300

        DE VRIESE, Louis – Abstracte compositie Aquarel (37.5 x 52 cm) met atelierstempels op keerzijde. Getekend rechts onder en gedateerd 1987. Zeer mooie lijst

        Auctions Van de Wiele
      • DE VRIESE, Louis (°1938) – Abstracte compositie (1968)
        Oct. 06, 2017

        DE VRIESE, Louis (°1938) – Abstracte compositie (1968)

        Est: €60 - €90

        DE VRIESE, Louis (°1938) – Abstracte compositie (1968) Gouache (60 x 48 cm) signée à gauche en bas.

        Auctions Van de Wiele