Freddy De Vree Sold at Auction Prices

b. 1939 - d. 2004

    • Freddy de Vree (1939-2004) & Evru ZUSH (né en1948) Evrumonies, cérémonie céphalique, 1989
      May. 09, 2017

      Freddy de Vree (1939-2004) & Evru ZUSH (né en1948) Evrumonies, cérémonie céphalique, 1989

      Est: €200 - €400

      Freddy de Vree (1939-2004) & Evru ZUSH (né en1948) Evrumonies, cérémonie céphalique, 1989 Emboitage comprenant un livre de plus petites dimensions. Ouvrage contenant une oeuvre originale. Signé et numérotés 8/35. Boek-case met erin een andere kleinere boek. De middenste paginas plooien open en maken een groter beeld. In de doos zit een uniek werk. Gesigneerd. 8/35 exemplaren genummerd en gesigneerd. 30 x 25 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles