Thierry Rijkhart de Voogd Sold at Auction Prices

b. 1944 - d. 1999

    • Thierry Rijkhart de Voogd (1944-1999)
      Aug. 29, 2018

      Thierry Rijkhart de Voogd (1944-1999)

      Est: €200 - €300

      'Hinkelbaan' , olieverf op doek, 50x50 cm rechtsonder get. en in dorso get., gedateerd 1980 en getiteld. Literatuur: Anna Wagner, 'Thierry Rijkhart de Voogd schilder', Zutpen 1982, afb. nr 34 op p. 60.