Olivier De Schrijver Sold at Auction Prices

b. 1958 -

              • Olivier De Schrijver signed "Emerald Heart" design mirror n° 8/24
                Nov. 17, 2024

                Olivier De Schrijver signed "Emerald Heart" design mirror n° 8/24

                Est: €800 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed "Emerald Heart" design mirror n° 8/24 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN spiegel - model "Coeur d'émeraude" - n° 8/24 met fluweel op de achterkant - ca 60 x 100 getekend

                DVC
              • pair of Olivier De Schrijver signed "Beverly Hills" design armchairs in black lacquered wood - numbered and marked
                Nov. 17, 2024

                pair of Olivier De Schrijver signed "Beverly Hills" design armchairs in black lacquered wood - numbered and marked

                Est: €700 - €1,200

                pair of Olivier De Schrijver signed "Beverly Hills" design armchairs in black lacquered wood - numbered and marked DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN paar designfauteuils - model "Beverly Hills" - in zwartgelakt hout met gecanneerde rug en zitting n° 18 en 19/120 - 70 x 61 x 88 cm getekend

                DVC
              • pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Chicago" design armchairs in teak and dark brown leather
                Nov. 17, 2024

                pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Chicago" design armchairs in teak and dark brown leather

                Est: €1,000 - €1,200

                pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Chicago" design armchairs in teak and dark brown leather DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN paar armstoelen met model "Chicago" in teak en donkerbruin leder - 71 x 70 x 82 cm getekend en genummerd 5 en 6/240

                DVC
              • Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design set in teak and wild straw with a sofa and two armchairs
                Nov. 17, 2024

                Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design set in teak and wild straw with a sofa and two armchairs

                Est: €2,000 - €3,000

                Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design set in teak and wild straw with a sofa and two armchairs DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN set met twee-zit en twee fauteuils met model "You and Me New York " in wilde stro en teak - 70 x 126 x 88 cm en 70 x 61 x 88 cm getekend en genummerd 6/120 , 107/120 en 106/120

                DVC
                Nov. 16, 2024

                Est: €400 - €600

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Boss » Paire de fauteuils en acajou garnis de paille sauvage, à dossiers cintrés Signés et numérotés 1 et 2 /240 82 x 53 x 56 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €400 - €600

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Kivu » Paire de chaises hautes de bar en teck garnies de cordages en jacinthe d'eau. Signées et numérotées 1 et 2 /240 111 x 40 x 47 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €1,200 - €1,600

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Diamant Star » Cabinet en miroirs biseautés à encadrement de pyramides pentagonales ou hexagonales de miroirs couleurs du monde ouvrant par deux portes Signé et numéroté 1/8 Eclats au plateau 80 x 145 x 57 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €600 - €800

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « CE » Bureau toutes faces à un caisson et un tiroir en miroirs multicolores Signé et numéroté 1/8 Accidents, éclats et manques, en l'état 76,5 x 120 x 60,5 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €500 - €800

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Oiseau de Paradis, couleurs du monde » Miroir polychrome en trois dimensions. Signé et numéroté 1/24 120 x 80 x 9 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €600 - €800

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle «Etoile mystérieuse couleurs» Miroir de forme mouvementée polychrome Signé et numéroté 1/24 Eclats aux angles 140 x 140 x 10 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €500 - €600

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Hommage à Line, 30 nuances de bleu » Miroir sorcière circulaire décentré dans un encadrement circulaire de miroirs bleus biseautés rayonnants en quinconce Signé et numéroté 1/24 H : 8 cm - Diamètre total : 90 cm – Diamètre du miroir : 30 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €400 - €600

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Spécial Olivier » Miroir carré orné de miroirs en alternance carrés et ronds multicolores Signé et numéroté E/A 1 80 x 80 x 3 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €800 - €1,000

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Double Vasarely Couleurs du monde » Miroir trois dimensions composé de miroirs antiques et multicolores Signé et numéroté 1/24 135 x 113 x 9 cm

                Nov. 16, 2024

                Est: €600 - €800

                Olivier de SCHRIJVER (Né en 1958) ODE'S DESIGN COMME CHEZ VOUS ART Editeur Modèle « Duchesse » Paire de chauffeuses en teck garnies de fourrure synthétique rose Signées et annotées E/A 1 et 2 68 x 65 x 77 cm

              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - )
                Oct. 20, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - )

                Est: €700 - €900

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - ) - Editeur "COMME CHEZ VOUS ART" - Spiegel "Hommage à Line 30 nuances de bleu" in blauw en helder spiegelglas - Achteraan fluweel - Gesigneerd en genummerd 5/60

                DEWIT Auctions
                Oct. 20, 2024

                Est: €900 - €1,100

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - ) - Editeur "COMME CHEZ VOUS ART" - 2 (DUCHESS) relaxzetels in zwart nepvacht en zwart getint mahonie - Gesigneerd en genummerd 91 en 92/240

                DEWIT Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A ROUND PARTLY BRASS-COLOURED WOODEN TABLE 'TWIST & CHANGE', ED. 3/24, 21ST C.
                Oct. 11, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A ROUND PARTLY BRASS-COLOURED WOODEN TABLE 'TWIST & CHANGE', ED. 3/24, 21ST C.

                Est: €2,000 - €4,000

                H 75 cm - Dia.: 120 cm What is exceptional about this design is that the table can be placed at two heights, so that the piece of furniture can serve as both a dining and a coffee table.

                Coronari Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): 'HOMMAGE A VASARELY', ED. 15/24, OLD MIRROR GLASS IN VARIOUS COLOURS, DATED 2018
                Oct. 11, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): 'HOMMAGE A VASARELY', ED. 15/24, OLD MIRROR GLASS IN VARIOUS COLOURS, DATED 2018

                Est: €1,500 - €2,500

                134 x 112,5 cm

                Coronari Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): 'HOMMAGE A LINE 30 NUANCES DE NOIR', ED. 15/24, MIRROR GLASS IN VARIOUS COLOURS
                Oct. 11, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): 'HOMMAGE A LINE 30 NUANCES DE NOIR', ED. 15/24, MIRROR GLASS IN VARIOUS COLOURS

                Est: €800 - €1,200

                Dia.: ca. 90 cm

                Coronari Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A PAIR OF 'BOSS DELUXE' MAHOGANY AND BROWN LEATHER ARMCHAIRS, ED. 85 AND 86/240, 21ST C.
                Oct. 10, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A PAIR OF 'BOSS DELUXE' MAHOGANY AND BROWN LEATHER ARMCHAIRS, ED. 85 AND 86/240, 21ST C.

                Est: €600 - €1,200

                H 82,5 - L 52,5 - D 56,5 cm

                Coronari Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A PAIR OF 'BOSS DELUXE' MAHOGANY AND BROWN LEATHER ARMCHAIRS, ED. 83 AND 84/240, 21ST C.
                Oct. 10, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A PAIR OF 'BOSS DELUXE' MAHOGANY AND BROWN LEATHER ARMCHAIRS, ED. 83 AND 84/240, 21ST C.

                Est: €600 - €1,200

                H 82,5 - L 52,5 - D 56,5 cm

                Coronari Auctions
              • OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A 'DIAMOND STAR GOLD' CHEST OF DRAWERS WITH TWO DOORS AND VELVET FINISH, ED. 6/8, 21ST C.
                Oct. 10, 2024

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958): A 'DIAMOND STAR GOLD' CHEST OF DRAWERS WITH TWO DOORS AND VELVET FINISH, ED. 6/8, 21ST C.

                Est: €2,000 - €4,000

                H 78 - L 105 - D 56 cm

                Coronari Auctions
                Sep. 29, 2024

                Est: €800 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed "Moon" design coffee table with its in antique mirror glass surrounded by blue glass - n° 16/24 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN koffietafel - model "Moon" - n° 16/24 met organisch gevormd blad in antiek kleurloos spiegelglas en met blauwe randen - 43 x 86 x 75

                DVC
                Sep. 29, 2024

                Est: €1,600 - €2,000

                Olivier De Schrijver signed "Ducale" design cabinet with gold coloured cassettes and black mirror glass and with two doors and legs in ebonized mahogany - n° 4/8 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN commode - model "Ducale" - n° 4/8 met goudkleurige cassetten en zwart spiegelglas met twee deuren en poten in zwart getinte mahonie - 82 x 101 x 53 getekend

                DVC
              • Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Ecole Belge, Ode's Design - Editeur Comme Chez Vous Art Paire de chauffeuses modèle "Los Angeles" en teck et cuir brun naturel.
                Jul. 07, 2024

                Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Ecole Belge, Ode's Design - Editeur Comme Chez Vous Art Paire de chauffeuses modèle "Los Angeles" en teck et cuir brun naturel.

                Est: €900 - €1,200

                Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Ecole Belge, Ode's Design - Editeur Comme Chez Vous Art Paire de chauffeuses modèle "Los Angeles" en teck et cuir brun naturel. Numérotées 82 et 83 sur 240, signées. Dimensions: H: 70; L: 64; A: 50 cm

                Lux Auction
              • Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Designer belge
                Jul. 07, 2024

                Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Designer belge

                Est: €700 - €900

                Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Designer belge Fauteuil "Hollywood" Cuir brun Numéroté 58/120 Avec son ottoman 16/120 Signé. Comme Chez Vous Art éditeur Dimensions fauteuil: H: 70; L: 65; P: 80 cm Ottoman: H: 43; L: 65; P: 40 cm

                Lux Auction
                Jul. 07, 2024

                Est: €700 - €900

                Olivier DE SCHRIJVER (Né en 1958) Designer belge Fauteuil "Hollywood" Cuir brun Numéroté 59/120 Avec son ottoman 15/120 Signé. Comme Chez Vous Art éditeur Dimensions fauteuil: H: 70; L: 65; P: 80 cm Ottoman: H: 43; L: 65; P: 40 cm

                Lux Auction
              • Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Éditeur Comme Chez Vous Art
                Jul. 07, 2024

                Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Éditeur Comme Chez Vous Art

                Est: €700 - €900

                Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Éditeur Comme Chez Vous Art Ensemble de deux fauteuils « Brighton » Deluxe en cuir noir et bois acajou teinté noir, avec accoudoirs, finition cuir à l’arrière du dos Signés et numérotés 25-26/240 Dimensions: H: H: 87; L: 52,5; A: 50,5 cm

                Lux Auction
                Jul. 07, 2024

                Est: €700 - €900

                Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Éditeur Comme Chez Vous Art Ensemble de deux fauteuils « Brighton » Deluxe en cuir noir et bois acajou teinté noir, avec accoudoirs, finition cuir à l’arrière du dos Signés et numérotés 23-24/240 Dimensions: H: 87; L: 52,5; A: 50,5 cm

                Lux Auction
              • Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Editeur Comme Chez Vous Art
                Jul. 07, 2024

                Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Editeur Comme Chez Vous Art

                Est: €1,500 - €2,400

                Olivier De Schrijver (né en 1958) Ecole Belge, Ode’s Design – Editeur Comme Chez Vous Art Table « Twist & Change » couleurs sable gris et dorée, le plateau de la table et la partie du milieu pouvant se visser et dévisser pour se transformer en table basse ou haute. Signée et numérotée 2/8 Etat d'usage, micro griffures et petits éclats à la base. Dimensions: H: 75,5 ; D: 140 cm

                Lux Auction
              • Olivier De Schrijver signed Ode's "Los Angeles" design chairs in teak and
                Jun. 23, 2024

                Olivier De Schrijver signed Ode's "Los Angeles" design chairs in teak and

                Est: €800 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed Ode's "Los Angeles" design chairs in teak and water hyacinth DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN paar stoelen met model "Los Angeles" in waterhyacint en teak - 70 x 67 x 80 xm getekend en genummerd 189-190/240

                DVC
              • Olivier De Schrijver signed Ode's "Jack" design chest covered with natural
                Jun. 23, 2024

                Olivier De Schrijver signed Ode's "Jack" design chest covered with natural

                Est: €800 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed Ode's "Jack" design chest covered with natural brown leather (Chesterfield manner) DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN kofferbank met model "Jack" bekleed (op Chesterfield wijze) met natuurlijk bruin leder getekend en genummerd 6/500 - 52 x 120 x 46 cm

                DVC
              • Olivier De Schrijver signed "Hommage to Line - 30 shades of red" mirror -
                Jun. 23, 2024

                Olivier De Schrijver signed "Hommage to Line - 30 shades of red" mirror -

                Est: €500 - €700

                Olivier De Schrijver signed "Hommage to Line - 30 shades of red" mirror - n° 6/60 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN spiegel - model "Hommage à Line - 30 Nuances de rouge" - n° 6/60, achteraan afgewerkt met fluweel - diameter : 50,5 cm getekend

                DVC
              • pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Chicago" design armchairs in te
                Jun. 23, 2024

                pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Chicago" design armchairs in te

                Est: €1,000 - €1,200

                DVC
              • pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Hollywood" design armchairs in
                Jun. 23, 2024

                pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Hollywood" design armchairs in

                Est: €1,000 - €1,200

                pair of Olivier De Schrijver signed Ode's "Hollywood" design armchairs in teak and wild straw DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN paar armstoelen met model "Hollywood" in wilde stro en teak - 70 x 64 x 88 cm getekend en genummerd 106 en 107/120

                DVC
              • Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design sofa in tea
                Jun. 23, 2024

                Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design sofa in tea

                Est: €700 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed Ode's "You and Me New York" design sofa in teak and wild straw DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN twee-zit met model "You and Me New York " in wilde stro en teak - 70 x 126 x 88 cm getekend genummerd 6/120

                DVC
              • Olivier De Schrijver signed "Emerald Heart" design mirror n° 8/24 DE
                Jun. 23, 2024

                Olivier De Schrijver signed "Emerald Heart" design mirror n° 8/24 DE

                Est: €800 - €1,000

                DVC
                May. 19, 2024

                Est: €400 - €500

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - ) - Editeur "COMME CHEZ VOUS ART" - Bijzettafel "COLORADO" in teak hout - Gesigneerd en genummerd 20/240

                DEWIT Auctions
                May. 19, 2024

                Est: €700 - €900

                DEWIT Auctions
                May. 19, 2024

                Est: €700 - €900

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - ) - Editeur "COMME CHEZ VOUS ART" - Zitbank "VICTORY" in bruin leder Chesterfield stijl - Gesigneerd en genummerd 6/500

                DEWIT Auctions
                May. 19, 2024

                Est: €900 - €1,100

                DEWIT Auctions
                May. 19, 2024

                Est: €900 - €1,100

                OLIVIER DE SCHRIJVER (1958 - ) - Editeur "COMME CHEZ VOUS ART" - 2 "LOS ANGELES" relaxzetels in bruin leder en zwart getint mahonie - Gesigneerd en genummerd 27 en 28/240

                DEWIT Auctions
              • DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) - Olivier De Schrijv
                May. 05, 2024

                DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) - Olivier De Schrijv

                Est: €700 - €900

                Olivier De Schrijver signed "Victory" design settee in brown leather and wood DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN zitbankje - model "Victory" - n° 9/500 met zitting in Cherfieldstijl in bruin leder en met twee poten getekend

                DVC
                May. 05, 2024

                Est: €800 - €1,000

                Olivier De Schrijver signed "Moon" design coffee table with its in antique mirror glass surrounded by blue glass - n° 16/24 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN koffietafel - model "Moon" - n° 16/24 met organisch gevormd blad in antiek kleurloos spiegelglas en met blauwe randen

                DVC
                May. 05, 2024

                Est: €2,000 - €3,000

                Olivier De Schrijver signed "Psy" design lounge in mahogany and black leather (Chesterfield style) - numbered DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN prachtige ligbank - model "Psy" - met onderstel met poten in mahonie en messing en in zwart leder en met zwartlederen kussen in Chesterfieldstijl en nekrol getekend en genummerd 3/24

                DVC
                May. 05, 2024

                Est: €500 - €700

                Olivier De Schrijver signed "Hommage to Line - 30 grades of red" mirror - n° 6/60 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN spiegel - model "Hommage à Line - 30 Nuances de rouge" - n° 6/60, achteraan afgewerkt met fluweel - diameter : 50,5 cm getekend

                DVC
                May. 05, 2024

                Est: €1,600 - €2,000

                Olivier De Schrijver signed "Ducale" design cabinet with gold coloured casettes and black mirror glass and with two doors and legs in ebonised mahogany - n° 4/8 DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN commode - model "Ducale" - n° 4/8 met goudkleurige cassetten en zwart spiegelglas met twee deuren en poten in zwart getinte mahonie getekend

                DVC
                May. 05, 2024

                Est: €1,400 - €1,800

                Olivier De Schrijver signed "Hommage to Vasarely" work in antique mirrored glass in different colours and with a velvet backside - numbered DE SCHRIJVER OLIVIER (° 1958) voor ODE'S DESIGN werk, getiteld "Hommage à Vasarely", met een abstract-geometrisch decor in antiek spiegelglas in verschillende kleuren en met fluwelen achterkant - 139 x 112 getekend en genummerd 7/24

                DVC