Hugo De Putter Sold at Auction Prices

b. 1938 - d. 1990

        • Hugo DE PUTTER (1938-1990), ceramic sculpture, signed and dated ‘69
          Sep. 23, 2024

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), ceramic sculpture, signed and dated ‘69

          Est: €300 - €400

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), ceramic sculpture, signed and dated ‘69 Hugo DE PUTTER (1938-1990), keramieken sculptuur, getekend en gedateerd '69

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990), bronze sculpture, monogrammed HP
          Sep. 23, 2024

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), bronze sculpture, monogrammed HP

          Est: €300 - €400

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), bronze sculpture, monogrammed HP Hugo DE PUTTER (1938-1990), bronzen sculptuur, monogram HP

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990), oil on panel Untitled, signed and dated ‘79
          Sep. 23, 2024

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), oil on panel Untitled, signed and dated ‘79

          Est: €160 - €240

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), oil on panel Untitled, signed and dated ‘79 Hugo DE PUTTER (1938-1990), olie op paneel Zonder titel, getekend en gedateerd '79

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture
          Nov. 26, 2023

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture

          Est: €300 - €400

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), large ceramic sculpture Hugo DE PUTTER (1938-1990), groot keramieken sculptuur

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          May. 14, 2022

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €200 - €300

          Hugo DE PUTTER (1938-1990) Ceramic sculpture. Keramieken sculptuur.

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          Sep. 25, 2021

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €200 - €300

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo De Putter (1938-1990)
          Jun. 12, 2021

          Hugo De Putter (1938-1990)

          Est: €300 - €400

          Hugo De Putter (1938-1990) Oil on panel Untitled. signed. Olieverf op paneel, zonder titel. Gesigneerd.

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo De Putter (1938-1990)
          Oct. 18, 2020

          Hugo De Putter (1938-1990)

          Est: €100 - €150

          Oil on panel Fiction + pastel & charcoal Julien van de veegaete

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo de Putter (Balegem 1938 - 1990 Anduze).
          Mar. 19, 2020

          Hugo de Putter (Balegem 1938 - 1990 Anduze).

          Est: €20 - €30

          Surrealistic landscape. Signed lower left. Oil on copper. Meas. 20 x 14 cm.

          Goudwisselkantoor Veilingen
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          Dec. 01, 2019

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €400 - €500

          Ceramics 1969

          Maison Jules Veilinghuis
        • Techinque mixte De Putter Hugo
          Jun. 03, 2019

          Techinque mixte De Putter Hugo

          Est: €120 - €150

          DE PUTTER Hugo (1938-1990 ) "Les Oreilles" Technique mixte, métal et huile sur panneau, relief, encadrement velours, nom de l'artiste repris au dos Encadrement: H: 55 cm L: 39 cm

          Legia-Auction
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          Jun. 02, 2019

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €100 - €200

          Hugo DE PUTTER (1938-1990) Oil on copper Fiction

          Maison Jules Veilinghuis
          May. 26, 2019

          Est: €120 - €150

          Legia-Auction
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          May. 28, 2017

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €250 - €300

          Oil on panel 1980. Dim 90 x 180 cm.

          Maison Jules Veilinghuis
        • 2 mixed media's - signed
          Apr. 01, 2017

          2 mixed media's - signed

          Est: €10 - €20

          2 mixed media's - signed DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee werken in gemengde techniek met surrealistische composities - 39 x 21 en 48 x 22 getekend

          DVC
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          Nov. 26, 2016

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €10 - €100

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), H 26 cm

          Maison Jules Veilinghuis
        • Hugo DE PUTTER (1938-1990)
          Nov. 26, 2016

          Hugo DE PUTTER (1938-1990)

          Est: €100 - €200

          Hugo DE PUTTER (1938-1990), Plate in ceramics, diameter 33 cm

          Maison Jules Veilinghuis
        • 2 (�) oil on panel - signed and dated
          Oct. 24, 2016

          2 (�) oil on panel - signed and dated

          Est: - €50

          DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) 2 (�) olieverfschilderijen op paneel met typische surrealistische taferelen telkens op verso getiteld : "Onverwacht bezoek" gedateerd 1976 en "Vergane grootheid" gedateerd 1974 - 485 x 59 en 31 x 39 getekend ENGLISH 2 (�) oil on panel - signed and dated

          DVC
        • 2 (�) oil on panel - signed and one is dated
          Oct. 24, 2016

          2 (�) oil on panel - signed and one is dated

          Est: - €50

          DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) 2 (�) olieverfschilderij op paneel met typische surrealistische taferelen telkens op verso getiteld : "Het ei" en "Draken" gedateerd 1974 - 29 x 39 en 29 x 38 getekend ENGLISH 2 (�) oil on panel - signed and one is dated

          DVC
        • DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in g
          Feb. 23, 2016

          DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in g

          DE PUTTER HUGO (1938 - 1990) twee (§) werken in gemengde techniek met surrealistische composities - 39 x 21 en 48 x 22 getekend 2 (§) mixed media's - signed

          DVC