Mario De Brabandere Sold at Auction Prices

b. 1963 -

      • DE BRABANDERE MARIO (1963-)
        Oct. 29, 2024

        DE BRABANDERE MARIO (1963-)

        Est: €200 - €300

        Woman portrait

        Campo & Campo
      • DE BRABANDERE MARIO (1963-)
        Oct. 29, 2024

        DE BRABANDERE MARIO (1963-)

        Est: €300 - €500

        Landscape

        Campo & Campo
      • MARIO DE BRABANDERE (1963 - )
        Oct. 19, 2024

        MARIO DE BRABANDERE (1963 - )

        Est: €500 - €1,500

        MARIO DE BRABANDERE (1963 - ) - "L'ange de l'amour toujours en route" - olie pigment + lijmverf op doek - gesigneerd gedateerd 1991 - achteraan tegengetekend en getiteld - etiket expositie "MODERNISM IN PAINTING" - monumentaal schilderij - 200 x 180 cm

        DEWIT Auctions
        Oct. 19, 2024

        MARIO DE BRABANDERE (1963 - )

        Est: €500 - €1,500

        MARIO DE BRABANDERE (1963 - ) - "Modern shit - I am a queen for tonight" - olieverf en pigment op doek - gesigneerd - achteraan tegengetekend en gedateerd 1992 - monumentaal schilderij - 200 x 180 cm

        DEWIT Auctions
      • 'Kompositie in vuil wit, geel, bruin en zwart'
        May. 07, 2024

        'Kompositie in vuil wit, geel, bruin en zwart'

        Est: €300 - €500

        Kompositie in vuil wit, geel, bruin en zwart', gemengde techniek op paneel, zonder lijst, 30x40 cm, gesigneerd, gedateerd en geannoteerd (verso) , Mario de Brabandere (1963)

      • Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media 'Koning Cocawijn en Koningin Fabicola', signed and dated 1981
        Apr. 22, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media 'Koning Cocawijn en Koningin Fabicola', signed and dated 1981

        Est: €400 - €600

        Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media 'Koning Cocawijn en Koningin Fabicola', signed and dated 1981 Mario DE BRABANDERE (1963), gemengde techniek 'Koning Cocawijn en Koningin Fabicola', getekend en gedateerd 1981

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), charcoal Still life, signed
        Apr. 22, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), charcoal Still life, signed

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963), charcoal Still life, signed Mario DE BRABANDERE (1963), houtskool Stilleven, getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media on paper, signed and dated 1994
        Feb. 19, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media on paper, signed and dated 1994

        Est: €400 - €600

        Mario DE BRABANDERE (1963), mixed media on paper, signed and dated 1994 Mario DE BRABANDERE (1963), gemengde techniek op papier, getekend en gedateerd 1994

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), gouache on panel Five Colours, signed and dated 1999
        Feb. 19, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), gouache on panel Five Colours, signed and dated 1999

        Est: €400 - €600

        Mario DE BRABANDERE (1963), gouache on panel Five Colours, signed and dated 1999 Mario DE BRABANDERE (1963), gouache op paneel Vijf Kleuren, getekend en gedateerd 1999

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), installation on wooden board H.T., signed and dated 1996
        Feb. 19, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), installation on wooden board H.T., signed and dated 1996

        Est: €400 - €600

        Mario DE BRABANDERE (1963), installation on wooden board H.T., signed and dated 1996 Mario DE BRABANDERE (1963), installatie op houten plank Z.T., getekend en gedateerd 1996

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), oil on canvas Portrait of God, signed and dated 1990
        Feb. 19, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on canvas Portrait of God, signed and dated 1990

        Est: €2,500 - €3,500

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on canvas Portrait of God, signed and dated 1990 Mario DE BRABANDERE (1963), olie op doek Portret van God, getekend en gedateerd 1990

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linolium on canvas Die Nutte im Kerker, signed and dated 1995 verso
        Feb. 19, 2024

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linolium on canvas Die Nutte im Kerker, signed and dated 1995 verso

        Est: €1,400 - €2,000

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linolium on canvas Die Nutte im Kerker, signed and dated 1995 verso Mario DE BRABANDERE (1963), olie op linolium op doek Die Nutte im Kerker, getekend en gedateerd 1995 verso

        Maison Jules Veilinghuis
      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Dec. 07, 2023

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €100 - €200

        'FGL', 2004. (Ghent), Ergo Press, (2004). 4to. One of 30 on press gen. ex., no. 11. Signed in pencil. Orig. cover. We join: Untitled. Artist's book/ catalogue. 8vo. 12 pp. One of 40 gen. ex., no. 22, signed in pencil, after 5 'EA' ex. Orig. cover, stapled. Published on the occasion of expo 'Verkwikking aan de zielen', Pavilion Contemporary Art Gallery, Watou, 2021. And: Catalogue. Gallery William Wauters, Oosteeklo, 2000. Signed in pencil. Green linen cover. Description FR 'FGL', 2004. Un lot d'une édition et de deux catalogues. Beschrijving NL 'FGL', 2004. (Gent), Ergo Pers, (2004). 4to. Een van de 30 op de pers gen. ex., nr. 11. Gesigneerd in potlood. Orig. kaft. Bijgevoegd: Zonder titel. Kunstenaarsboek/ catalogus. 8vo. 12 pp. Een van de 40 gen. ex., nr. 22, gesigneerd in potlood, na 5 'EA' ex. Orig. kaft, geniet. Uitgegeven naar aanleiding van expo 'Verkwikking aan de zielen', Pavilion Contemporary Art Gallery, Watou, 2021. En: Catalogus. Galerie William Wauters, Oosteeklo, 2000. Gesigneerd in potlood. Groen linnen kaft.

      • Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linoleum Untitled, signed and dated 2014
        Sep. 24, 2023

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linoleum Untitled, signed and dated 2014

        Est: €1,000 - €1,500

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on linoleum Untitled, signed and dated 2014 Mario DE BRABANDERE (1963), olie op linoleum Zonder titel, getekend en gedateerd 2014

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963), oil on panel Warmoezenierslandschap IV, signed and dated 1997
        Sep. 24, 2023

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on panel Warmoezenierslandschap IV, signed and dated 1997

        Est: €1,200 - €1,600

        Mario DE BRABANDERE (1963), oil on panel Warmoezenierslandschap IV, signed and dated 1997 Mario DE BRABANDERE (1963), olie op paneel Warmoezenierslandschap IV, getekend en gedateerd 1997

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Jun. 18, 2023

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €1,200 - €1,600

        Mario DE BRABANDERE (1963) Oil and coloured pencil on cardboard on panel Four hexagons on a red background, drawn and dated 2013. Olieverf en kleurpotlood op karton op paneel Vier zeshoeken op een rode achtergrond, getekend en gedateerd 2013.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portrait' mixed media on paper. (W:28 x H:37,5 cm)
        Jun. 14, 2023

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portrait' mixed media on paper. (W:28 x H:37,5 cm)

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portrait' a drawing, mixed media on paper.  Signed lower right and dated 1994.  Dimensions:(W:28 x H:37,5 cm)

        Flanders Auctions
      • Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - Het gelaat 1',
        Apr. 25, 2023

        Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - Het gelaat 1',

        Est: €200 - €300

        Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - Het gelaat 1', gesigeerd en gedateerd 1995 l.o., krijtekening, 27 x 36 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - De linkerhand'
        Apr. 25, 2023

        Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - De linkerhand'

        Est: €200 - €300

        Mario de Brabandere (1963-) 'Die Nutte im Kerker - De linkerhand', gesigneerd en gedateerd 1995 l.o., aquarel, 27 x 36 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven 3702', gesigneerd en gedat
        Apr. 25, 2023

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven 3702', gesigneerd en gedat

        Est: €300 - €400

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven 3702', gesigneerd en gedateerd 2002 verso, olie en bordverf op paneel, 24 x 30 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum nr. 2' gesi
        Apr. 25, 2023

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum nr. 2' gesi

        Est: €300 - €400

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum nr. 2' gesigneerd en gedateerd 2002 verso, olie, kruit en bordverf op paneel, 37 x 33 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum', gesigneer
        Apr. 25, 2023

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum', gesigneer

        Est: €300 - €400

        Mario de Brabandere (1963-) 'Stilleven-visserijmuseum', gesigneerd en gedateerd 2002 verso, olieverf op paneel, 30 x 40 cm

        Veilinghuis Van Spengen
      • MARIO DE BRABANDERE (BORN 1963 )
        Dec. 05, 2022

        MARIO DE BRABANDERE (BORN 1963 )

        Est: €200 - €300

        Mario DE BRABANDERE (born in 1963) Still life with oil can, 2001 Black ink on paper, signed lower left, countersigned, dated, titled on the back Framed and under glass H: 22,5 cm W: 32 cm

        Haynault
      • MARIO DE BRABANDERE (BORN 1963)
        Dec. 05, 2022

        MARIO DE BRABANDERE (BORN 1963)

        Est: €200 - €300

        Mario DE BRABANDERE (born in 1963) Still life with oil can, 2001 Black chalk and ink on paper, signed lower left. Countersigned, titled, dated on the back Framed and under glass H: 22,5 cm W: 32 cm

        Haynault
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Nov. 27, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €1,000 - €1,500

        Mario DE BRABANDERE (1963) Warmoezeniers landschap. Olie op paneel, getekend en gedateerd 1996. Warmoezeniers landschap. Oil on panel, signed and dated 1996.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Nov. 27, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €2,000 - €3,000

        Mario DE BRABANDERE (1963) "FOR KAZIMIR". Oil and pencil on canvas, signed and dated 2017 verso. "VOOR KAZIMIR". Olie en potlood op doek, getekend en gedateerd 2017 verso.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Sep. 17, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €1,600 - €2,000

        Mario DE BRABANDERE (1963) Title 'Four hexagons on a red background'. Oil paint and colored pencil on cardboard on panel, signed and dated 2013. Titel 'Vier zeshoeken op een rode achtergrond'. Olieverf en kleurpotlood op karton op paneel, gesigneerd en gedateerd 2013.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Jun. 25, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €600 - €800

        Mario DE BRABANDERE (1963) Gouache on paper Untitled, signed and dated 2013. Gouache op papier Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 2013.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' oil on panel, 1997. (W:31,5 x H:25,5 cm)
        Jun. 15, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' oil on panel, 1997. (W:31,5 x H:25,5 cm)

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' a painting, oil on panel. Marked on the back 1997.

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' oil on panel. 1996. (W:28,5 x H:38,5 cm)
        Jun. 15, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' oil on panel. 1996. (W:28,5 x H:38,5 cm)

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' a painting, oil on panel. Marked on the back, 1996.

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' oil on panel. 1999 (W:24,5 x H:32,5 cm)
        Jun. 15, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' oil on panel. 1999 (W:24,5 x H:32,5 cm)

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' a painting, oil on panel. Signed on the back, 1999.

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' oil on panel. 1998. (W:20 x H:27 cm)
        Jun. 15, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' oil on panel. 1998. (W:20 x H:27 cm)

        Est: €300 - €500

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' a painting, oil on panel. Marked on the back, 1998.

        Flanders Auctions
      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Jun. 08, 2022

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €400 - €600

        'Zonder titel', 2001 Canvas. Signed and dated on the reverse 'De Brabandere 2001'. Description FR 'Zonder titel', 2001 Toile. Signée et datée au revers 'De Brabandere 2001'. Beschrijving NL 'Zonder titel', 2001 Doek. Getekend en gedateerd op verso 'De Brabandere 2001'.

      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Jun. 08, 2022

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €600 - €800

        'Wit stilleven (everzwijnejong)', 1999 Panel. Signed and dated twice on the reverse 'De Brabandere/ 1999'. Title written by the artist. Description FR 'Wit stilleven (everzwijnejong)', 1999 Panneau. Signé deux fois et daté au revers 'De Brabandere/ 1999'. Titre manuscrit. Beschrijving NL 'Wit stilleven (everzwijnejong)', 1999 Paneel. Tweemaal getekend en gedateerd op verso 'De Brabandere/ 1999'. Eigenhandig getiteld.

      • DE BRABANDERE MARIO (° 1963) DE BRABANDERE MARIO (° 1963) kleurlitho n° 12/60 : "Gelaat" - 75 x 54
        May. 01, 2022

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) DE BRABANDERE MARIO (° 1963) kleurlitho n° 12/60 : "Gelaat" - 75 x 54

        Est: €50 - €100

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) DE BRABANDERE MARIO (° 1963) kleurlitho n° 12/60 : "Gelaat" - 75 x 54,5 getekend late 20th Cent. Belgian lithograph - signed Mario De Brabandere DE BRABANDERE MARIO (° 1963) kleurlitho n° 12/60 : "Gelaat" - 75 x 54,5 getekend ||late 20th Cent. Belgian lithograph - signed Mario De Brabandere

        DVC
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'PRG' mixed media. 1994. (43 x 63cm)
        Apr. 21, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'PRG' mixed media. 1994. (43 x 63cm)

        Est: €600 - €800

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'PRG' mixed media. Signed, 1994. (43 x 63cm)

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portret van God' oil on canvas, 1990. (43 x 52cm)
        Apr. 21, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portret van God' oil on canvas, 1990. (43 x 52cm)

        Est: €600 - €800

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Portret van God' a painting, oil on canvas. 1990. Framed behind a glass. (43 x 52cm)

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963) 'Landschap te Drongen' oil on canvas. 1994 (50 x 70cm)
        Apr. 21, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Landschap te Drongen' oil on canvas. 1994 (50 x 70cm)

        Est: €500 - €1,000

        Mario DE BRABANDERE (1963) 'Landschap te Drongen' a painting, oil on canvas. 'Landscape in Drongen, Ghent'. Marked on the back, 1994 . (50 x 70cm)

        Flanders Auctions
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Feb. 26, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €500 - €700

        Mario DE BRABANDERE (1963) Oil on paper, signed and dated 1990. Olie op papier, getekend en gedateerd 1990.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Feb. 26, 2022

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €400 - €600

        Mario DE BRABANDERE (1963) Ink on paper, signed and dated '97. Inkt op papier, getekend en gedateerd '97.

        Maison Jules Veilinghuis
      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Dec. 09, 2021

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €200 - €300

        'Die Mutte im Kerker - de handen', 1995 Ink and gouache. Signature and date at the lower left. Framed. Description FR 'Die Mutte im Kerker - de handen', 1995 Encre et gouache. Signée et datée. Encadrée. Beschrijving NL 'Die Mutte im Kerker - de handen', 1995 Inkt en gouache. Signatuur en datum linksonder. In kader.

      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Dec. 09, 2021

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €100 - €150

        'Der Vater im Kerker', 1995 Watercolour and oil on paper. Title, signature and date at the lower left. Framed. Description FR 'Der Vater im Kerker', 1995 Aquarelle et huile sur papier. Titre, signature et date. Encadré. Beschrijving NL 'Der Vater im Kerker', 1995 Aquarel en olie op papier. Titel, signatuur en datum linksonder. In kader.

      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Dec. 09, 2021

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €150 - €200

        'Die Mutte im Kerker', 1995 Watercolour. Signed. Framed. Provenance: Galerie William Wauters. Description FR 'Die Mutte im Kerker', 1995 Aquarelle. Signée. Encadrée. Provenance: Galerie William Wauters. Beschrijving NL 'Die Mutte im Kerker', 1995 Aquarel. Getekend 'De Brabandere'. In kader. Herkomst: Galerie William Wauters.

      • MARIO DE BRABANDERE (°1963)
        Dec. 08, 2021

        MARIO DE BRABANDERE (°1963)

        Est: €500 - €600

        'De timmermanszoon', 1996 Canvas. Signature, date, title and technical details on the reverse. Description FR 'De timmermanszoon', 1996 Toile. Signature, date, titre et données techniques au revers. Beschrijving NL 'De timmermanszoon', 1996 Doek. Signatuur, datum, titel en technische gegevens op verso.<

      • DE BRABANDERE MARIO (° 1963) olieverfschilderij op doek : "Portret" - 50 x 40 getekend en gedateer
        Dec. 04, 2021

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) olieverfschilderij op doek : "Portret" - 50 x 40 getekend en gedateer

        Est: €400 - €700

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) olieverfschilderij op doek : "Portret" - 50 x 40 getekend en gedateerd 1990 late 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Mario De Brabandere and dated 1990

        DVC
      • DE BRABANDERE MARIO (° 1963) schilderij in gemengde techniek : "Figuur" - 61 x 41 getekend en geda
        Dec. 04, 2021

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) schilderij in gemengde techniek : "Figuur" - 61 x 41 getekend en geda

        Est: €400 - €700

        DE BRABANDERE MARIO (° 1963) schilderij in gemengde techniek : "Figuur" - 61 x 41 getekend en gedateerd (19)91 late 20th Cent. Belgian mixed media painting - signed Mario De Brabandere and dated 1991

        DVC
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Nov. 27, 2021

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €2,500 - €3,000

        Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing book with gouaches by Mario Debrabandere. Tekenboek met gouaches van Mario de Brabandere.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Mario DE BRABANDERE (1963)
        Nov. 27, 2021

        Mario DE BRABANDERE (1963)

        Est: €800 - €1,200

        Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing, signed and dated. Tekening, getekend en gedateerd.

        Maison Jules Veilinghuis