Christian Leonhard Daumerlang Sold at Auction Prices

copperplate engraver

  • Christian Leonhard Daumerlang (1812 - 1851)
    Jun. 06, 2009

    Christian Leonhard Daumerlang (1812 - 1851)

    Est: Kč200 - Kč400

    Acropolis in Athena, 1846. Steel-engraving on paper, 152 x 220 mm, printed lettering at the bottom "R v Heideggen del C. Daumerlan. fc 46 Sklad Synů Bohumila Haase". Framed, glazed. Akropolis v Aténách, 1846. Ocelorytina na papíře, 152 x 220 mm, zn. při spodním okraji v tisku „R v Heideggen del C. Daumerlan. fc 46 Sklad Synů Bohumila Haase". Rámováno, zaskleno. AKROPOLIS IN ATHEN, 1846. Stahlstich auf Papier, 152 x 220 mm, am unteren Rand gedruckt bez. „R v Heideggen del C. Daumerlan. fc 46 Sklad Synů Bohumila Haase". Gerahmt, verglast.

    Auction House Zezula