Nguyên Dinh Dang Sold at Auction Prices

  • Dang Xuan Hoa Nam Dinh, Vietnam 1959 'Mijn
    Jun. 02, 2008

    Dang Xuan Hoa Nam Dinh, Vietnam 1959 'Mijn

    Est: €350,000 - €450,000

    Dang Xuan Hoa Nam Dinh, Vietnam 1959 'Mijn familie' Gesigneerd en gedateerd Hoa 2007 l.o. Olieverf op doek, 153,5 x 67 cm. NB: Omdat dit lot van buiten de EU is ingevoerd, zal de koper ook de BTW over dit lot moeten voldoen

    AAG Auctioneers