Auguste Dandoy Sold at Auction Prices

Painter, Landscape painter

    • AUGUSTE DANDOY (1839 - 1893)
      Oct. 19, 2024

      AUGUSTE DANDOY (1839 - 1893)

      Est: €200 - €400

      AUGUSTE DANDOY (1839 - 1893) - "landschap met rivier en boot" - olieverf op doek - gesigneerd en gedateerd 1875 - 29 x 46 cm

      DEWIT Auctions
      May. 18, 2024

      AUGUSTE DANDOY (1839 - 1893)

      Est: €200 - €400

      AUGUSTE DANDOY (1839 - 1893) - "Landschap met rivier en boot" - Olieverf op doek - Gesigneerd en gedateerd 1875

      DEWIT Auctions
    • Auguste DANDOY (1839-1893)
      Oct. 17, 2020

      Auguste DANDOY (1839-1893)

      Est: €400 - €600

      oil on canvas Landscape with river and road

      Maison Jules Veilinghuis
    • DANDOY, Auguste (1839-1893)
      Jun. 24, 2018

      DANDOY, Auguste (1839-1893)

      Est: €150 - €200

      DANDOY, Auguste (1839-1893) " Moulin " Huile sur panneau, signée en bas à droite. H : 22 cm L : 33 cm

      Legia-Auction
    • DANDOY, Auguste (1839-1893)
      Jun. 24, 2018

      DANDOY, Auguste (1839-1893)

      Est: €150 - €200

      DANDOY, Auguste (1839-1893), école belge. " Paysage lacustre" Huile sur panneau, signée en bas à droite. H : 28 cm L : 36 cm

      Legia-Auction