Nils Dahlgren Sold at Auction Prices

  • NILS DAHLGREN född 1932 Komposition Signerad med
    Oct. 31, 2008

    NILS DAHLGREN född 1932 Komposition Signerad med

    Est: kr6,000 - kr8,000

    NILS DAHLGREN född 1932 Komposition Signerad med monogram samt daterad och numrerad 1987, 2/6. Polerad brons, höjd med stensockel 12,5 cm.

    Stockholms Auktionsverket
  • NILS DAHLGREN född 1932 komposition signerad med
    Apr. 24, 2008

    NILS DAHLGREN född 1932 komposition signerad med

    Est: kr8,000 - kr10,000

    NILS DAHLGREN född 1932 komposition signerad med monogram samt daterad och numrerad 1987, 2/6. Polerad brons, höjd med stensockel 12,5 cm.

    Stockholms Auktionsverket