Wien Cobbenhagen Sold at Auction Prices

        • Wien Cobbenhagen (1950).
          Jun. 29, 2017

          Wien Cobbenhagen (1950).

          Est: €200 - €300

          "Little Smoke", een bruin gepatineerd bronzen sculptuur op een rechthoekige stenen sokkel. Modern. H 30 cm.

        • Wien Cobbenhagen: Cast bronze medal "Kiem"
          Apr. 03, 2017

          Wien Cobbenhagen: Cast bronze medal "Kiem"

          Est: €50 - €70

          Cast bronze medal "Kiem", design Wien Cobbenhagen (1959), executed by Rijnlandse Kunstgieterij, Leiden / the Netherlands 1982

          Botterweg Auctions Amsterdam
        • Winandus Marie (Wien) Cobbenhagen (1950-2015)
          Dec. 14, 2016

          Winandus Marie (Wien) Cobbenhagen (1950-2015)

          Est: €100 - €140

          Winandus Marie (Wien) Cobbenhagen (1950-2015) 'Catchnig side / Loosing side' linksboven get. en gedateerd '91 gemengde techniek op papier, 48x62 cm Herkomst: Gallery nine, P. Jacobszstraat, Amsterdam