Lux Buurman Sold at Auction Prices

b. 1948 -

    • Lux Buurman (1948-) Veldmuis met korenaren, gesigneerd en gedatee
      Apr. 25, 2023

      Lux Buurman (1948-) Veldmuis met korenaren, gesigneerd en gedatee

      Est: €500 - €700

      Lux Buurman (1948-) Veldmuis met korenaren, gesigneerd en gedateerd 1977 r.o., olieverf op paneel, 30 x 40 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lux Buurman (1948-) Hop met snoepjes, gesigneerd en gedateerd '78 r.b., olieverf op paneel, 19 x 13
      Feb. 28, 2023

      Lux Buurman (1948-) Hop met snoepjes, gesigneerd en gedateerd '78 r.b., olieverf op paneel, 19 x 13

      Est: €400 - €600

      Lux Buurman (1948-) Hop met snoepjes, gesigneerd en gedateerd '78 r.b., olieverf op paneel, 19 x 13 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Lux Buurman (Voorburg 1948)
      Dec. 18, 2017

      Lux Buurman (Voorburg 1948)

      Est: €600 - €1,000

      L'innocence Signed and dated 1998 - 2003 l.l. Oil on canvas, 50 x 40 cm

      AAG Auctioneers
    • Lux Buurman (1948)
      Dec. 16, 2015

      Lux Buurman (1948)

      Est: €200 - €300

      Schoentjes rechtsonder get. en gedateerd 1986 olieverf op board, 19x21 cm

    • Lux Buurman (1948)
      Dec. 16, 2015

      Lux Buurman (1948)

      Est: €350 - €500

      Trompe l'oeil rechtsonder get. en gedateerd 1982 olieverf op board, 50x40 cm Herkomst: New style Gallery, W. Nieuwenhuizen Segaar, Prins Mauritslaan, Den Haag

    • Lux Buurman (1948)
      Nov. 11, 2015

      Lux Buurman (1948)

      Est: €700 - €900