Dirk Bus Sold at Auction Prices

Sculptor, b. 1907 - d. 1978

    • Dirk Bus (1907 - 1978) Gezicht op de Lagune van Venetië
      Mar. 18, 2024

      Dirk Bus (1907 - 1978) Gezicht op de Lagune van Venetië

      Est: €50 - €80

      Aquarel, l.o. gesigneerd - verkleurd. B 21 x 28.5 cm / 37 x 44 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • pastel, 28 x 18, Portret van een vrouw, gesigneerd r.o. D. Bus, mogelijk Dirk Bus (1907-1978)
      Dec. 15, 2020

      pastel, 28 x 18, Portret van een vrouw, gesigneerd r.o. D. Bus, mogelijk Dirk Bus (1907-1978)

      Est: €75 - €100

      Veilinghuis Van Spengen
    • Dirk Bus (1907-1978)
      Nov. 17, 2017

      Dirk Bus (1907-1978)

      Est: €500 - €800

      A terracotta sculpture of a reclining nude, on a wooden base. Signed on the side, executed in 1974. H 16,5 cm (total). Provenance: Studio Sierk Schröder. Exhibition: Pulchri Studio, Lange Voorhout, The Hague, 'Dirk Bus en Sierk Schröder', March 1975.

    • Toegeschreven aan Dirk Bus (1907-1978)
      Jun. 29, 2017

      Toegeschreven aan Dirk Bus (1907-1978)

      Est: €300 - €500

      "Vriendinnenpaar", een zwart polyester sculptuur van twee staande vrouwen, op een rechthoekig basement. Tweede helft 20e eeuw, niet gesigneerd. H 58 cm.

    • Dirk Bus (1907-1978) Dutch Woman Mending Charcoal & chalk on paper
      Jun. 28, 2015

      Dirk Bus (1907-1978) Dutch Woman Mending Charcoal & chalk on paper

      Est: $80 - $120

      Dirk Bus (1907-1978) Dutch Woman Mending Charcoal & chalk on paper Signed upper left 63 x 53 cm

      Theodore Bruce Auctioneers & Valuers
    • Dirk (Dirk) Bus 1907 - 1978 Penning Gesigneerd
      Nov. 27, 2007

      Dirk (Dirk) Bus 1907 - 1978 Penning Gesigneerd

      Est: €50 - €70

      Dirk (Dirk) Bus 1907 - 1978 Penning Gesigneerd r.o. Brons, diam. 6 cm. Toevoeging: Uitgave van de Vereniging voor Penningkunst, 6e verenigingsjaar 1931, 2e penning 'Vrede'. Tekst recto: 'God doet ons broeders zijn' en tekst verso: 'Wie de oorlog haat, strijdt voor de vrede'

      AAG Auctioneers