Tadeusz Bulewski Sold at Auction Prices

  • Tadeusz Bulewski, "SARAJEWO", 1922 R.
    Apr. 14, 2011

    Tadeusz Bulewski, "SARAJEWO", 1922 R.

    Est: zł1,200 - zł2,500

    Tadeusz Bulewski, "SARAJEWO", 1922 R. akwarela/papier, 40 x 26 cm sygnowany i datowany p. d.: 'T. BULEWSKI | 1922 r.'. 40 x 26 cm

    Desa Unicum SA