Emeke Buitelaar Sold at Auction Prices

b. 1958 -

        • Emeke Buitelaar (1958) Paardenraces
          Dec. 12, 2022

          Emeke Buitelaar (1958) Paardenraces

          Est: €50 - €80

          Emeke Buitelaar (1958) Paardenraces Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '91. A- 41 x 59 cm / 64 x 81 cm 41 x 59 cm / 64 x 81 cm

          Veilinghuis Onder de Boompjes
        • Emeke Buitelaar
          Jun. 30, 2020

          Emeke Buitelaar

          Est: €400 - €600

          Emeke Buitelaar Title: Dancing Geisha Mix media on paper. 44,5 x 55,5 cm. incl frame

          Hessink's
        • Emeke Buitelaar
          Jun. 30, 2020

          Emeke Buitelaar

          Est: €200 - €300

          Emeke Buitelaar Title:Angel in the Sky Ceramic plate with mosaic 23 x 23 cm.

          Hessink's
        • Emeke Buitelaar
          Jun. 30, 2020

          Emeke Buitelaar

          Est: €400 - €600

          Emeke Buitelaar Title: Sisterlove 34 x 44 cm. incl frame

          Hessink's
        • Silk ties (8x)
          Apr. 03, 2017

          Silk ties (8x)

          Est: €80 - €120

          Silk ties (8x), 5 designed by Emeke Buitelaar & 3 designed by Apollonius, executed for Tony Tetro, in a signed limited edition of 100 per model

          Botterweg Auctions Amsterdam