Henriette Bugault Sold at Auction Prices

Water colorist

    • Henriette Bugault (19e eeuw)
      Aug. 30, 2017

      Henriette Bugault (19e eeuw)

      Est: €100 - €150

      Figuren in park linksonder onduidelijk get. aquarel, 28x32 cm