Willem Ferdinand Hendrik Brunet de Rochebrune Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) Abstracte compositie, met kunstenaarslabel op verso, bl
      Oct. 04, 2022

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) Abstracte compositie, met kunstenaarslabel op verso, bl

      Est: €200 - €400

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) Abstracte compositie, met kunstenaarslabel op verso, blikken reliëf, 47 x 38 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) 'Het Ballonnenmannetje', IJzertableau, 75,5 x 60 cm, me
      Oct. 04, 2022

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) 'Het Ballonnenmannetje', IJzertableau, 75,5 x 60 cm, me

      Est: €200 - €400

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) 'Het Ballonnenmannetje', IJzertableau, 75,5 x 60 cm, met kunstenaarslabel op verso -Met documentatie waaronder het tijdschrift 'Specimina Specia', 6e jaargang, no. 30, dec. 1965, Dit werk is afgebeeld op p. 16; en een postkaart gemaakt door de kunstenaar, Fruitstilleven, gesigneerd l.o., aquarel, 10,5 x 14,5 cm -

      Veilinghuis Van Spengen
    • Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) metalen reliëf, 53 x 47, Compositie, gesigneerd en geda
      Oct. 04, 2022

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) metalen reliëf, 53 x 47, Compositie, gesigneerd en geda

      Est: €200 - €400

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) metalen reliëf, 53 x 47, Compositie, gesigneerd en gedateerd l.o. en op verso 1964

      Veilinghuis Van Spengen
    • Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990)
      Aug. 30, 2017

      Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990)

      Est: €300 - €400

      Rhapsody in blue' linksonder get. en rechtsonder gedateerd Bronkhort '77 olieverf op doek, 69x89 cm Willem Ferdinand Hendrik Brunet de Rochebrune is geboren op 29 juli 1905 te Batavia (Nederlands Indië). Woonde en werkte o.a. in Batavia, Semerang, Djokja, Bandoeng, Den Haag, Leiden, Utrecht, Kampen en St. Paul-de-Vence te Frankrijk, sinds 1938 in Amsterdam. Autodidakt op het gebied van beeldende kunst. Deed een artsenstudie en is gepromoveerd tot dokter in de geneeskunde. Schildert, tekent (pen) en aquarelleert composities en collages. Onderwerpen en kunstrichting: gespecialiceerd in ijzertableaus, voornamelijk