Richard (1908) Brun Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor

    • Richard Brun (1908-1980)
      Dec. 05, 2020

      Richard Brun (1908-1980)

      Richard Brun (1908-1980) ŽENSKÉ POSTAVY Kombinovaná technika - akvarel a pastel na papíře, 537x375 mm, sign. vpravo dole "R. Brun". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně. English Translation Richard Brun (1908-1980) FEMALE FIGURES Mixed media - watercolor and pastel on paper, 537x375 mm, signed lower right "R. Brun". mounted, framed, glazed. German Translation Richard Brun (1908-1980) WEIBLICHE FIGUREN Kombinierte Technik - Aquarell und Pastell auf Papier, 537x375, sign. rechts unten "R. Brun". Passepartout, gerahmt, verglast. Euros 75

      Auction House Zezula
    • Richard Brun (1908-1980)
      Dec. 05, 2020

      Richard Brun (1908-1980)

      Richard Brun (1908-1980) VEČERNÍ MELANCHOLIE I. Pastel na papíře, 430x600 mm, sign. vpravo dole "R. Brun", na zadní straně opatřeno autorským štítkem a razítkem Českého fondu výtvarných umění Brno. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně. English Translation Richard Brun (1908-1980) EVENING MELANCHOLY I. Pastel on paper, 430x600 mm, signed lower right "R. Brun", artist`s label and stamp of the Český fond výtvarných umění Brno on the reverse. mounted, framed, glazed. German Translation Richard Brun (1908-1980) ABENDMELANCHOLIE I. Pastell auf Papier, 430x600 mm, sign. rechts unten "R. Brun", verso Künstleretikette und Stempel des Tschechischen Fonds bildender Künste Brünn. Passepartout, gerahmt, verglast. Euros 75

      Auction House Zezula
    • Richard Brun (1908-1980). MUSICIANS. Tinted ink
      Apr. 13, 2013

      Richard Brun (1908-1980). MUSICIANS. Tinted ink

      Est: Kč3,500 - Kč7,000

      Richard Brun (1908-1980). MUSICIANS. Tinted ink drawing on paper, 552x458 mm (inside mount measurements), bottom right corner signed "R. Brun". Mounted, framed, glassed. Richard Brun (1908-1980). HUDEBNÍCI. Lavírovaná kresba tuší na papíře, 552x458 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „R. Brun". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně. Richard Brun (1908-1980). MUSIKER. Lavierte Tuschezeichnung auf Papier, 552x458 mm (ohne Passepartout), rechts unten sign. „R. Brun". Passepartout, gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula