Margaretha Cornelia Bruigom Sold at Auction Prices

    • GRETA BRUIGOM MANTELBAVIAAN MAROUFLE
      Sep. 19, 2017

      GRETA BRUIGOM MANTELBAVIAAN MAROUFLE

      Est: €300 - €600

      (1894-1935), 30 x 35 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • Greta Bruigom (1894-1935)
      Apr. 13, 2016

      Greta Bruigom (1894-1935)

      Est: €150 - €200

      Het rode hoedje niet getekend olieverf op doek, zonder lijst, 40 x 37 cm Herkomst: inzender kocht het schilderij in Broek en Waterland van mevrouw Willemien Bruigom-Six, de schoonzuster de kunstenares.

    • Greta Bruigom (1894-1935)
      Jun. 20, 2013

      Greta Bruigom (1894-1935)

      Est: €60 - €100

      Greta Bruigom (1894-1935) Twee stillevens. Hierbij tekening Tolstoi. [3] doek, gesign. r.o., 50 x 35, board, verso gesign., 35 x 55 cm. en tekening, 52 x 44 cm. Bruigom, Greta

      De Zwaan