Koen Broucke Sold at Auction Prices

b. 1965 -

      • BROUCKE KOEN (1965-)
        Oct. 29, 2024

        BROUCKE KOEN (1965-)

        Est: €700 - €900

        Series of three: 'Sergei' and twice '4 with 3'

        Campo & Campo
      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Jun. 15, 2023

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €400 - €600

        Untitled. Watercolour on paper. Signed. Frame. Being sold by order of trustees Mr. S. Boeynaems, Mr. Ch. Hendrickx and Mr. N. Taeymans, appointed over Bankruptcy NV Merit Capital, Museumstraat 12D, 2000 Antwerpen, KBO 0471.885.204. Description FR Sans titre. Aquarelle. Signée 'Broucke'. Cadre. Vendue à la requête des curateurs S. Boeynaems, Ch. Hendrickx et N. Taeymans, suite à la faillite de NV Merit Capital, Museumstraat 12D, 2000 Anvers, KBO 0471.885.204. Beschrijving NL Zonder titel. Aquarel. Getekend 'Broucke'. Kader. Wordt verkocht in opdracht van de curatoren Mr. S. Boeynaems, Mr. Ch. Hendrickx en Mr. N. Taeymans, aangesteld over Faillissement NV Merit Capital, Museumstraat 12D, 2000 Antwerpen, KBO 0471.885.204.

      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Apr. 27, 2023

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €1,000 - €1,500

        Untitled. Gouache and watercolor. Signed in pencil. Frame. Provenance: Collection Marc Ruyters - Christine Van Broeckhoven. Description FR Sans titre. Gouache et aquarelle. Signé au crayon. Cadre. Provenance : Collection Marc Ruyters - Christine Van Broeckhoven. Beschrijving NL Zonder titel. Gouache en aquarel. Getekend in potlood. Kader. Herkomst: Verzameling Marc Ruyters - Christine Van Broeckhoven.

      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Mar. 31, 2022

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €100 - €150

        'Kopfe des XX. Jahrhunderts'. Screenprint. Signed and numbered in pencil 8/50. Framed. Description FR 'Kopfe des XX. Jahrhunderts'. Sérigraphie. Signée et numérotée à la mine de plomb 8/50. Encadrée. Beschrijving NL 'Kopfe des XX. Jahrhunderts'. Zeefdruk. Getekend in potlood en genummerd 8/50. Kader.

      • BROUCKE KOEN
        Apr. 28, 2021

        BROUCKE KOEN

        Est: €300 - €400

        Birds

        Campo & Campo
      • KOEN BROUCKE (°1965)…
        Mar. 11, 2020

        KOEN BROUCKE (°1965)…

        Est: €400 - €500

        KOEN BROUCKE (°1965) 'Bollettino d'arte 59', 1993. Gewassen inkt. Getekend en gedateerd 'Broucke V 1993'. Met handgeschreven opdracht op verso. Herkomst: Flor Bex. 332 x 240 mm French Description KOEN BROUCKE (°1965) 'Bollettino d'arte 59', 1993. Lavis d'encre. Signé et daté 'Broucke V 1993'. Avec dédicace mss. au verso. Provenance: Flor Bex. 332 x 240 mm KOEN BROUCKE (°1965) 'Bollettino d'arte 59', 1993. Washed ink. Signed, dated and with dedication on the reverse. Provenance: Flor Bex. 332 x 240 mm

      • KOEN BROUCKE (°1965) Sally doesn't like Beethoven, 2013 Acryl op
        Jun. 19, 2019

        KOEN BROUCKE (°1965) Sally doesn't like Beethoven, 2013 Acryl op

        Est: €300 - €400

        KOEN BROUCKE (°1965) Sally doesn't like Beethoven, 2013 Acryl op papier op doek. Getekend en gedateerd op verso 'Broucke 2013'. 180 x 240 mm KOEN BROUCKE (°1965) Sally doens't like Beethoven, 2013. Acrylic sur toile. Signé et daté. 180 x 240 mm KOEN BROUCKE (°1965) 180 x 240 mm

      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Mar. 19, 2019

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €800 - €1,000

        KOEN BROUCKE (°1965) Pianist. Doek. Getekend en gedateerd op verso 'Koen Broucke 2008'. 45 x 70 KOEN BROUCKE (°1965) Pianiste. Toile. Signée et datée au revers 'Koen Broucke 2008'. 45 x 70 KOEN BROUCKE (°1965) Pianist. Canvas. Signed and dated on the reverse 'Koen Broucke 2008'. 45 x 70

      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Mar. 19, 2019

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €800 - €1,000

      • KOEN BROUCKE (°1965)
        Mar. 19, 2019

        KOEN BROUCKE (°1965)

        Est: €800 - €1,200

        KOEN BROUCKE (°1965) Pianist. Doek. Getekend en gedateerd op verso 'Koen Broucke/2008'. 45 x 70 KOEN BROUCKE (°1965) Pianiste. Toile. Signée et datée au revers 'Koen Broucke/2008'. 45 x 70 KOEN BROUCKE (°1965) Pianist. Canvas. Signed and dated on the reverse 'Koen Broucke/2008'. 45 x 70

      • KOEN BROUCKE (°1965) Gezicht te Glasgow (Artist Trading Card). Gouache op karton. Gedateerd en getekend op verso '2016 / Broucke'. Herkomst: atelier Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)
        Oct. 11, 2018

        KOEN BROUCKE (°1965) Gezicht te Glasgow (Artist Trading Card). Gouache op karton. Gedateerd en getekend op verso '2016 / Broucke'. Herkomst: atelier Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)

        Est: €300 - €400

        KOEN BROUCKE (°1965) View in Glasgow (Artist Trading Card). Gouache on cardboard. Signed and dated on the reverse. Provenance: Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)

        Oct. 11, 2018

        Est: €300 - €400

      • KOEN BROUCKE (°1965) Naakten (Artist Trading Card). Gouache op karton. Gedateerd en getekend op verso '2016 / Broucke'. Herkomst: atelier Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)
        Oct. 11, 2018

        KOEN BROUCKE (°1965) Naakten (Artist Trading Card). Gouache op karton. Gedateerd en getekend op verso '2016 / Broucke'. Herkomst: atelier Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)

        Est: €300 - €400

        KOEN BROUCKE (°1965) Nudes (Artist Trading Card). Gouache on cardboard. Signed and dated on the reverse. Provenance: Koen Broucke. 82 x 64 mm (x2)

      • KOEN BROUCKE (°1965)'De laatste strijd van Paul Van Ostaijen'. Pencil. Signed and dated. Framed. 650 x 480 mm
        Oct. 12, 2017

        KOEN BROUCKE (°1965)'De laatste strijd van Paul Van Ostaijen'. Pencil. Signed and dated. Framed. 650 x 480 mm

        Est: €2,000 - €2,200

        KOEN BROUCKE (°1965) 'De laatste strijd van Paul Van Ostaijen'. Pencil. Signed and dated. Framed. 650 x 480 mm KOEN BROUCKE (°1965) 'De laatste strijd van Paul Van Ostaijen' (2014). Potlood. Getekend en gedateerd 'Brouche 12/4/15'. In kader. 650 x 480 mm

      • KOEN BROUCKE (°1965)'Le tableau le plus cher du monde'. Watercolour. Signed, dated and titled. 320 x 250 mm
        Oct. 12, 2017

        KOEN BROUCKE (°1965)'Le tableau le plus cher du monde'. Watercolour. Signed, dated and titled. 320 x 250 mm

        Est: €1,200 - €1,400

        KOEN BROUCKE (°1965) 'Le tableau le plus cher du monde'. Watercolour. Signed, dated and titled. 320 x 250 mm KOEN BROUCKE (°1965) 'Le tableau le plus cher du monde' (1995). Aquarel. Getekend en gedateerd 'Broucke (19)95'. Eigenhandig getiteld. In kader. 320 x 250 mm

      • KOEN BROUCKE (°1965)'Owls'. Chinese inkt. Signed and titled. Framed. 370 x 280 mm
        Oct. 12, 2017

        KOEN BROUCKE (°1965)'Owls'. Chinese inkt. Signed and titled. Framed. 370 x 280 mm

        Est: €1,000 - €1,200

        KOEN BROUCKE (°1965) 'Owls'. Chinese inkt. Signed and titled. Framed. 370 x 280 mm KOEN BROUCKE (°1965) 'Owls' (2006). Tekening in Chinese inkt. Getekend en eigenhandig getiteld. In kader. 370 x 280 mm

      • KOEN BROUCKE (°1965)'De hoofdverdachten'. Screenprint. Signed and numbered in pencil. Framed. 615 x 920 mm
        Oct. 12, 2017

        KOEN BROUCKE (°1965)'De hoofdverdachten'. Screenprint. Signed and numbered in pencil. Framed. 615 x 920 mm

        Est: €300 - €500

        KOEN BROUCKE (°1965) 'De hoofdverdachten'. Screenprint. Signed and numbered in pencil. Framed. 615 x 920 mm KOEN BROUCKE (°1965) 'De hoofdverdachten'. Zeefdruk. Getekend in potlood 'Broucke' en genummerd 6/45. In kader. 615 x 920 mm