Paul Bromberg Sold at Auction Prices

b. 1893 - d. 1949

    • Paul BROMBERG - Practische woninginrichting. Een handle
      Jun. 09, 2018

      Paul BROMBERG - Practische woninginrichting. Een handle

      Est: €100 - €125

      Paul BROMBERG - Practische woninginrichting. Een handleiding voor iedereen. Amsterdam, Kosmos, (1933). In-8, reliure d'édition. JOINTS, formats divers, brochés ou reliés, illustrés: - J. J. VRIEND - Bouwt mee aan uw eigen woning. Amsterdam, Moussault, 1948. - J. PENRAAT - Hoe wilt u wonen? Wenken voor nieuwe woninginrichting. Amsterdam, Kosmos, s.d. [ca 1957]. - Paul BROMBERG - De kleine practische woning. Het weekend-huis als voorbeeld van beknopt en toch geriefelijk wonen. Amsterdam, Kosmos, s.d. [ca 1935]. - Ruth H. GEYER-RAACK & Sibylle GEYER - Mooier wonen. Bussum, Moussault, s.d. [ca 1955]. - [Catalogue d'exposition] In Holland staat een huis. Het interieur van 1800 tot heden. Amsterdam, Stedelijk Museum, Juli-October, 1941. - Jan LAUWERIKS - Moderne woninginrichting. Rotterdam, Brusse, 1930. - Otto van TUSSENBROEK - Achter blinkende vensters. Leiden, Ned. Uitgevers Mij., 1950. - W. KUYPER - De kunst van het wonen. Bussum, Van Dishoeck, 1947. Ensemble 9 volumes, conditions diverses.

      Alain & Evelyne Morel de Westgaver
    • A revolving oak and rosewood coffeetable with glass top
      Nov. 28, 2016

      A revolving oak and rosewood coffeetable with glass top

      Est: €150 - €250

      A revolving oak and rosewood coffeetable with glass top, produced by H. Pander & Zn., The Hague, designed 1931, marked underneath with metal manufacturer's tag and impressed mark.

      Vendu Rotterdam