Egbert Jan Broeze Sold at Auction Prices

Painter, Water color painter, Pastel Artist, b. 1896 - d. 1983

    • Broeze, Jan (Dutch 1896-1983)
      Nov. 25, 2024

      Broeze, Jan (Dutch 1896-1983)

      Est: €250 - €400

      Molen aan de vaart met brug aquarel 29 x 21 cm ges.l.o.

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 25, 2024

      Broeze, Jan (Dutch 1896-1983)

      Est: €250 - €400

      Molen aan vaart aquarel 20 x 28 cm ges. r.o. Tent Rijksmuseum Twenthe achterzijde bedankbriefje van directeur Rijksmuseum Twenthe Dorothee Cannegieter 10.09.01

      Zuydwal Veilingen
      Nov. 25, 2024

      Broeze, Jan (Dutch 1896-1983)

      Est: €250 - €400

      De Berkel bij Lochem ca 1945 aquarel 19 x 27 cm ges. r.o.

      Zuydwal Veilingen
    • Jan Broeze (1898 - 1986) Rustende boer
      Sep. 23, 2024

      Jan Broeze (1898 - 1986) Rustende boer

      Est: €150 - €250

      Marouflé, r.o. gesigneerd. B+ 60 x 39 cm / 74 x 52 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
      Jun. 17, 2024

      Est: €300 - €500

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Jan Broeze (1896-1983), Boer op het land
      Mar. 30, 2020

      Jan Broeze (1896-1983), Boer op het land

      Est: €450 - €750

      olie op doek, 34 x 25 cm, ges. r.o.

      Zuydwal Veilingen
    • Jan Broeze (1896-1983)
      Nov. 25, 2019

      Jan Broeze (1896-1983)

      Est: €450 - €700

      Winters dorpsgezicht olie op paneel 22 x 38 cm ges. r.o.

      Zuydwal Veilingen
    • Jan Broeze (1896-1983)
      Dec. 13, 2018

      Jan Broeze (1896-1983)

      Est: €500 - €700

      Jan Broeze (1896-1983) kubistische voorstelling

      Richard ter Borg kunsthandel
    • JAN BROEZE DUTCH 1896-1983
      Sep. 06, 2006

      JAN BROEZE DUTCH 1896-1983

      Est: €1,200 - €1,600

      RETURNING HOME AFTER WORK 68 x 50 cm. signed and dated '32 l.r. oil on canvas