Cornelis Broekhuisen Sold at Auction Prices

  • Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees
    May. 10, 2012

    Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees

    Est: €150 - €200

    Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees Broekhuisen. Twee abstract figuratieve bronzen sculpturen op een granieten sokkel. Gemonogrammeerd en één gedateerd '77. Werk van Broekhuisen bevindt zich in de collectie van de gemeenten Gouda en Capelle aan de IJssel. Hoogte 12 en 16 cm.

    Vendu Rotterdam
    May. 10, 2012

    Est: €100 - €150

    Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees Broekhuisen. Twee ronde bronzen plaquettes met abstracte figuratieve vormen. Werk van Broekhuisen bevindt zich in de collectie van de gemeenten Gouda en Capelle aan de IJssel. Gesigneerd en één gedateerd '74. Diameter ca. 10 en 14 cm.

    Vendu Rotterdam
    May. 10, 2012

    Est: €100 - €150

    Cees Broehs (1917-2005) Pseudoniem voor Cees Broekhoven. Twee ronde bronzen wandplaquettes met abstract figuratieve vormen. Gesigneerd en één gedateerd '79. Werk van Broekhoven bevindt zich in de collectie gemeenten Gouda en Capelle aan de IJssel. Diameter ca. 14 cm.

    Vendu Rotterdam