Koen "van den" Broek Sold at Auction Prices

b. 1973 -

        • van den Broek Koen - Spring (2008)
          Oct. 19, 2024

          van den Broek Koen - Spring (2008)

          Est: €18,000 - €24,000

          Oil on canvas - Sig. on the reverse 2008 with title - Unframed

          De Vuyst
        • van den Broek Koen - Roller ball (2011)
          May. 18, 2024

          van den Broek Koen - Roller ball (2011)

          Est: €10,000 - €14,000

          Oil on canvas - Sig. on the reverse 2011 with title - Unframed

          De Vuyst
        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Apr. 25, 2024

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €600 - €800

          'Red Border #4'. Colour screenprint. Signed, titled and numbered in pencil 137/150. Frame. Description FR 'Red Border #4'. Sérigraphie en couleur. Signée, titrée et numérotée au crayon 137/150. Cadre. Beschrijving NL 'Red Border #4'. Kleurenzeefdruk. Getekend, getiteld en genummerd in potlood 137/150. Kader.

        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Apr. 25, 2024

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €800 - €1,000

          Untitled. Colour screenprint. Monogrammed, dated and numbered in pencil 8/50. From the edition 'A4 multiple (A4)' with silkscreens by Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé and Walter Swennen. All prints mounted in blue linen album. Description FR Sans titre. Sérigraphie en couleur. Monogrammée, datée et numérotée au crayon 8/50. De l'édition 'A4 multiple (A4)' avec des sérigraphies de Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé et Walter Swennen. Toutes montées dans un album en lin bleu. Beschrijving NL Zonder titel. Kleurenzeefdruk. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd in potlood 8/50. Uit de editie 'A4 multiple (A4)' met zeefdrukken van Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé en Walter Swennen. Alle prenten gemonteerd in blauw linnen album.

        • ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Orange & Black Border XI, 2011
          Oct. 11, 2023

          ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Orange & Black Border XI, 2011

          Est: €10,000 - €15,000

          ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Orange & Black Border XI, 2011 Oil on canvas Signed, dated and titled on the back 240 x 160 cm Provenance : - Friedman Benda Gallery, New York - Private collection, United States ƒ Koen van den Broek (né en 1973) Orange & Black Border XI, 2011 Huile sur toile Signée, datée et titrée au dos 240 x 160 cm Provenance : - Friedman Benda Gallery, New York - Collection particulière, Etats-Unis

        • ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Birds, 2013
          Oct. 11, 2023

          ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Birds, 2013

          Est: €25,000 - €30,000

          ƒ Koen van den Broek (born in 1973) Birds, 2013 Oil on canvas Signed, dated and titled on the back 266 x 400 cm Provenance : - Friedman Benda Gallery, New York - Private collection, United States ƒ Koen van den Broek (né en 1973) Birds, 2013 Huile sur toile Signée, datée et titrée au dos 266 x 400 cm Provenance : - Friedman Benda Gallery, New York - Collection particulière, Etats-Unis

        • KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) - Roller Ball
          Apr. 23, 2023

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) - Roller Ball

          Est: €20,000 - €30,000

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) Roller Ball 2011 Signé, titré et daté au dos. Huile sur toile. Achteraan getekend, getiteld en gedateerd. Olieverf op doek. Signed, titled and dated on the reverse. Oil on canvas. 80 x 120 cm

          Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
        • VAN DEN BROEK KOEN
          Dec. 10, 2022

          VAN DEN BROEK KOEN

          Est: €400 - €600

          Composition

          Campo & Campo
        • Koen van den Broek (b. 1973) Yellow and Red Border #4, 2001 Oil on canvas 65-1/4
          Nov. 17, 2022

          Koen van den Broek (b. 1973) Yellow and Red Border #4, 2001 Oil on canvas 65-1/4

          Est: $8,000 - $12,000

          Koen van den Broek (b. 1973) Yellow and Red Border #4, 2001 Oil on canvas 65-1/4 x 43-1/2 inches (165.7 x 110.5 cm) Signed, titled, and dated on the reverse: Koen van den Broek / Yellow and Red Border #4 / 2001 Property from the Collection of Lana & Richard Cooper, Winnetka, Illinois HID01801242017

          Heritage Auctions
        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Oct. 12, 2022

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €20,000 - €25,000

          'Birds #2', 2013. Canvas. Provenance and certificate: Galerie Greta Meert, Brussels, 2013 Resale rights applicable. Description FR 'Birds #2', 2013. Toile. Provenance et certificat: Galerie Greta Meert, Bruxelles, 2013 Droit de suite applicable. Beschrijving NL 'Birds #2', 2013. Doek. Herkomst en certificaat: Galerie Greta Meert, Brussel, 2013 Volgrecht van toepassing.

        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Jun. 09, 2022

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €500 - €750

          Untitled, 2016. Colour screenprint. Signed and dated in pencil and with annotation 'A.P.'. Description FR Sans titre, 2016. Sérigraphie en couleur. Signée et datée au crayon et avec l'annotation 'A.P.'. Beschrijving NL Zonder titel, 2016. Kleurenzeefdruk. Getekend en gedateerd in potlood en met annotatie 'A.P.'.

        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Jun. 09, 2022

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €800 - €1,000

          Untitled. Monogrammed, dated and numbered in pencil 36/50. From the edition 'A4 multiple (A4)' with screen prints by Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé and Walter Swennen. All prints mounted in blue linen album. Description FR Sans titre. Monogrammé, daté et numéroté au crayon 36/50 De l'édition 'A4 multiple (A4)' avec des sérigraphies de Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé et Walter Swennen. Tous les tirages sont montés dans un album en lin bleu. Beschrijving NL Zonder titel. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd in potlood 36/50. Uit de editie 'A4 multiple (A4)' met zeefdrukken van Fred Bervoets, Kasper Bosmans, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers, Xavier Noiret-Thomé en Walter Swennen. Alle prenten gemonteerd in blauw linnen album.

        • van den Broek Koen - Cross-Over (2003)
          May. 21, 2022

          van den Broek Koen - Cross-Over (2003)

          Est: €15,000 - €20,000

          Oil on canvas - Sig. on the reverse 2003 with title - In plexi box

          De Vuyst
        • VAN DEN BROEK KOEN
          Apr. 20, 2022

          VAN DEN BROEK KOEN

          Est: €750 - €950

          art folder ' In dialogue with Jan Cox', ed. Callewaert Van Langendonck Gallery

          Campo & Campo
        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Mar. 31, 2022

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €600 - €800

          Untitled, 2016. Colour screenprint. Initialled, dated and numbered in pencil 109/150. Framed. Description FR Sérigraphie en couleurs. Monogrammée, datée et numérotée à la mine de plomb 109/150. Encadrée. Beschrijving NL Zonder titel, 2016. Kleurenzeefdruk. Gemonogrammeerd, gedateerd en genummerd in potlood 109/150. Kader.

        • van den Broek Koen - Composition (2010)
          Mar. 12, 2022

          van den Broek Koen - Composition (2010)

          Est: €1,000 - €1,500

          Acrylic and pencil on paper - Sig. '10 -

          De Vuyst
        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)
          Dec. 09, 2021

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)

          Est: €600 - €800

          'Agrippina', 2016. Colour lithograph. Signed and dated in pencil. Numbered 4/100. Edition Gallery Greta Meert. In orig. publisher's box. Description FR 'Agrippina', 2016. Lithographie en couleurs. Signée, datée et numérotée 4/10 à la mine de plomb. Édition de Galerie Greta Meert. Sous cart. d'éd. Beschrijving NL 'Agrippina', 2016. Kleurenlithografie. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van Den Broek 16'. Genummerd 4/100. Uitgave Galerie Greta Meert. In orig. uitgeversbox.

        • KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) - Lautner, 2014
          Dec. 05, 2021

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) - Lautner, 2014

          Est: €2,500 - €3,500

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) Lautner, 2014 Acrylique sur papier. Signée et datée en bas à droite. Titrée en bas à gauche. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder. 29.5 x 21 cm Provenance / Herkomst : Collection privée, Belgique.

        • Koen van den Broek (1973), 'Yellow Non Stop', 50 x 75 cm
          Oct. 22, 2021

          Koen van den Broek (1973), 'Yellow Non Stop', 50 x 75 cm

          Est: €800 - €1,200

          § Koen van den Broek (1973), 'Yellow Non Stop', 50 x 75 cm van den Broek K., 'Yellow Non Stop', silkscreen, N° III/V, 73,5 x 95,9 cm Provenance: an important Belgian contemporary art collection. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

          Carlo Bonte Auctions
        • Koen van den Broek, Burning, 2005
          Jun. 17, 2021

          Koen van den Broek, Burning, 2005

          Est: €30,000 - €40,000

          Monogrammed, dated and titled 'KVB, Burning, 2005' on canvas verso. The artwork can be viewed in our Brussels Office. For further information: phone +49 221 925729-32

        • KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973)
          Jun. 09, 2021

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973)

          Est: €15,000 - €20,000

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) Birds, 2013 Huile sur toile Signée, titrée et datée au dos Oil on canvas ; signed, titled and dated on the reverse 266 x 400 CM • 104 3/4 x 157 1/2 IN.

        • ƒ KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973)
          Jun. 09, 2021

          ƒ KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973)

          Est: €8,000 - €12,000

          ƒ KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) Orange & Black Border XI, 2011 Huile sur toile Signée, titrée et datée au dos Oil on canvas ; signed, titled and dated on the reverse 240 x 160 CM • 94 1/2 x 63 IN.

        • van den Broek Koen - Pico #2 (2011)
          May. 15, 2021

          van den Broek Koen - Pico #2 (2011)

          Est: €20,000 - €24,000

          De Vuyst
        • van den Broek Koen - Witch Mountain (2017)
          May. 15, 2021

          van den Broek Koen - Witch Mountain (2017)

          Est: €14,000 - €18,000

          Oil on canvas - Sig. on the reverse 2017 with title - Unframed

          De Vuyst
        • Koen van den Broek (b. 1973) - Cross-Over
          Dec. 15, 2020

          Koen van den Broek (b. 1973) - Cross-Over

          Est: $10,000 - $15,000

          Koen van den Broek (b. 1973) Cross-Over signed, titled and dated '\"Cross-Over\" Koen van den Broek 2003' (on the reverse) oil on linen 70 7/8 x 47 1/4 in. (180 x 120 cm.) Painted in 2003.

        • 'A4 MULTIPLE (4), 2014. EDITION WITH PRINTS BY: KOEN VAN DEN BROEK, KASPER BOSMANS, WALTER SWENNEN,
          Oct. 15, 2020

          'A4 MULTIPLE (4), 2014. EDITION WITH PRINTS BY: KOEN VAN DEN BROEK, KASPER BOSMANS, WALTER SWENNEN,

          Est: €600 - €800

          'A4 Multiple (4), 2014. Edition with prints by: Koen van den Broek, Kasper Bosmans, Walter Swennen, Fred Bervoets, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers and Xavier Noiret-Thomé. All prints signed, dated and numbered in pencil. One of the 50 copies for public sale, this one being nr. 1. Orig. blue cloth binding. Description FR 'A4 Multiple (4), 2014. Edition sérigraphiée par: Koen van den Broek, Kasper Bosmans, Walter Swennen, Fred Bervoets, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers et Xavier Noiret-Thomé. Tous les tirages sont signés, datés et numérotés à la mine de plomb. Exemplaire pour le commerce, n ° 1 (de 50). Couverture d'origine en lin bleu. Beschrijving NL 'A4 Multiple (4), 2014. Uitgave met zeefdrukken van: Koen van den Broek, Kasper Bosmans, Walter Swennen, Fred Bervoets, Damien De Lepeleire, Werner Mannaers en Xavier Noiret-Thomé. Alle prenten getekend, gedateerd en genummerd in potlood. Een van de 50 op de pers gen. ex. voor de handel, nr. 1. Orig. blauw linnen kaft.

        • Koen VAN DEN BROEK & Fred BERVOETS (XX-XXI)
          Jun. 29, 2020

          Koen VAN DEN BROEK & Fred BERVOETS (XX-XXI)

          Est: €3,000 - €4,000

          Oil on canvas Rhyolite (2000/07)

          Maison Jules Veilinghuis
        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Yellow-non-stop'. Kleurenz
          Oct. 16, 2019

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Yellow-non-stop'. Kleurenz

          Est: €600 - €800

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Yellow-non-stop'. Kleurenzeefdruk. Getekend in potlood 'Koen van den Broek', genummerd 80/150 en eigenhandig getiteld. In kader. 745 x 495 mm (959 x 735 mm) KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 745 x 495 mm (959 x 735 mm) KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Yellow-non-stop'. Colour screenprint. Signed, numbered and titled in pencil. Framed. 745 x 495 mm (959 x 735 mm)

        • Koen van den Broek (b. 1973) Path #2 oil on canvas 65 x 43 3/8in. (165 x 110cm.)
          Oct. 05, 2019

          Koen van den Broek (b. 1973) Path #2 oil on canvas 65 x 43 3/8in. (165 x 110cm.)

          Est: £10,000 - £15,000

          Koen van den Broek (b. 1973) Path #2 signed, titled and dated 'Koen van den Broek 'Path #2' 2016' (on the reverse) oil on canvas 65 x 43 3/8in. (165 x 110cm.) Painted in 2016

        • KOEN VAN DEN BROEK | Torque #8
          Jun. 27, 2019

          KOEN VAN DEN BROEK | Torque #8

          Est: £15,000 - £20,000

          oil on canvas

        • KOEN VAN DEN BROEK AND FRED BERVOETS - Rhyolite
          Dec. 05, 2018

          KOEN VAN DEN BROEK AND FRED BERVOETS - Rhyolite

          Est: £8,000 - £12,000

          Phillips
        • KOEN VAN DEN BROEK - Hummer
          Jun. 26, 2018

          KOEN VAN DEN BROEK - Hummer

          Est: £2,000 - £3,000

          KOEN VAN DEN BROEK - Hummer

          Phillips
        • KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) In het justiciepaleis. Sérigraphie. Sig
          Jun. 26, 2018

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) In het justiciepaleis. Sérigraphie. Sig

          Est: €600 - €800

          KOEN VAN DEN BROEK (né en 1973) In het justiciepaleis. Sérigraphie. Signée et numérotée 58/70. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 58/70. 75 x 55 cm Encadrée .

        • Koen van den Broek (b. 1973) - Mexican Town in the Morning
          Mar. 01, 2018

          Koen van den Broek (b. 1973) - Mexican Town in the Morning

          Est: $25,000 - $35,000

          Koen van den Broek (b. 1973) Mexican Town in the Morning oil on canvas 78 ¾ x 76 5/8 in. (200 x 194.6 cm.)

        • Koen van den BROEK (Né en 1973) DV BORDER & 2 SHADOWS, BLUE - 2004 Huile sur toile
          Nov. 28, 2017

          Koen van den BROEK (Né en 1973) DV BORDER & 2 SHADOWS, BLUE - 2004 Huile sur toile

          Est: €20,000 - €25,000

          Koen van den BROEK (Né en 1973) DV BORDER & 2 SHADOWS, BLUE - 2004 Huile sur toile Signée, datée et titrée au dos "DV Border & 2 Shadows, Blue, Koen van den Broeck, 2004" h: 180 w: 130 cm Provenance : White Cube, Londres Acquis directement auprès de cette dernière par l'actuel propriétaire Commentaire : Oil on canvas; signed, dated and titled on the reverse Estimation 20 000 - 25 000 €

        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)'Solution'. Screenprint. Initials, dated, numbered and titled in pencil. Framed. 590 x 395 mm
          Oct. 12, 2017

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)'Solution'. Screenprint. Initials, dated, numbered and titled in pencil. Framed. 590 x 395 mm

          Est: €600 - €800

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Solution'. Screenprint. Initials, dated, numbered and titled in pencil. Framed. 590 x 395 mm KOEN VAN DEN BROEK (°1973) 'Solution' (2007). Zeefdruk. Gemonogrammeerd en gedateerd 'Kvdb 07', genummerd 40/40. Eigenhandig getiteld. In kader. 590 x 395 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (°1973)Untitled. Canvas. Dated and signed on the reverse '2008/Koen van den Broek'. 77 x 57
          Oct. 10, 2017

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973)Untitled. Canvas. Dated and signed on the reverse '2008/Koen van den Broek'. 77 x 57

          Est: €1,500 - €2,000

          KOEN VAN DEN BROEK (°1973) Untitled. Canvas. Dated and signed on the reverse '2008/Koen van den Broek'. 77 x 57 KOEN VAN DEN BROEK (°1973) Zonder titel. Doek. Gedateerd en getekend op verso '2008/Koen van den Broek'. 77 x 57

        • KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) DV Border & 2 Shadows, Yellow signed, titl
          Sep. 15, 2017

          KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) DV Border & 2 Shadows, Yellow signed, titl

          Est: £15,000 - £20,000

          KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) DV Border & 2 Shadows, Yellow signed, titled and dated ’DVBorder & 2 shadows, Yellow 2004 Koen van den Broek’ (on the reverse) oil on canvas 70æ x 51in. (179.7 x 129.5cm.) Painted in 2004

        • KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) - Eight Avenue en Rose
          Apr. 12, 2017

          KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) - Eight Avenue en Rose

          Est: €5,000 - €7,000

          KOEN VAN DEN BROEK (B. 1973) Eight Avenue en Rose signed, titled and dated ‘Koen van den Broek “Eight Avenue en Rose” 2001’ (on the reverse) oil and pencil on canvas 80.5 x 120.5cm. Executed in 2001

        • Koen VAN DEN BROEK (né en 1973) Sans titre, 2009 Acrylique sur p
          Nov. 28, 2016

          Koen VAN DEN BROEK (né en 1973) Sans titre, 2009 Acrylique sur p

          Est: €4,000 - €5,000

          Koen VAN DEN BROEK (né en 1973) Sans titre, 2009 Acrylique sur papier. Signée et datée en bas à droite. Acrylverf op papier. Gesigneerd en gedateerd onderaan rechts. 30 x 42 cm

        • Koen Van den Broek (né en 1973), In het justiciepaleis, Sérigraphie Signée
          Jun. 07, 2016

          Koen Van den Broek (né en 1973), In het justiciepaleis, Sérigraphie Signée

          Est: €800 - €1,200

          Koen Van den Broek (né en 1973), In het justiciepaleis, Sérigraphie Signée et numérotée 58/70, Zeefdruk Gesigneerd en genummerd 58/70, 75 x 55 cm - encadrée

        • Blue Sky, Red Church
          Sep. 25, 2014

          Blue Sky, Red Church

          Est: £7,000 - £10,000

          Koen van de Broek (B. 1973) Blue Sky, Red Church signed, titled and dated 'Koen van den Broek "Blue Sky, Red Church" 2000' (on the reverse) oil and graphite on linen 59¼ x 39½in. (150.4 x 100.2cm.) Painted in 2000

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Stones' (2009).
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Stones' (2009).

          Est: €1,250 - €1,500

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Stones' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 103 x 152 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Welcome' (2009). Acryl
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Welcome' (2009). Acryl

          Est: €1,500 - €2,000

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Welcome' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 107 x 155 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Blue' (2009). Acryl op
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Blue' (2009). Acryl op

          Est: €1,250 - €1,500

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Blue' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 105 x 155 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Day' (2009). Acryl
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Day' (2009). Acryl

          Est: €1,250 - €1,500

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Day' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 106 x 153 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Pool' (2009). Acryl
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Pool' (2009). Acryl

          Est: €1,250 - €1,500

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'The Pool' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 106 x 153 mm

        • KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Big View' (2009). Acryl
          Mar. 27, 2013

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Big View' (2009). Acryl

          Est: €1,500 - €2,000

          KOEN VAN DEN BROEK (1973) 'Big View' (2009). Acryl op papier. Getekend en gedateerd in potlood 'Koen Van den Broek 09'. Eigenhandig getiteld. Afmetingen : 145 x 213 mm