Floris Brinkman Sold at Auction Prices

          • Floris Brinkman (1946-) Landschap met korenveld, gesigneerd r.o. '01, oliev
            Oct. 01, 2024

            Floris Brinkman (1946-) Landschap met korenveld, gesigneerd r.o. '01, oliev

            Est: €200 - €300

            Floris Brinkman (1946-) Landschap met korenveld, gesigneerd r.o. '01, olieverf op doek, 55 x 70 cm-zonder lijst-

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Zonnige dag in de Provence, gesigneerd en gedateerd
            Oct. 01, 2024

            Floris Brinkman (1946-) Zonnige dag in de Provence, gesigneerd en gedateerd

            Est: €800 - €1,200

            Floris Brinkman (1946-) Zonnige dag in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '91, olieverf op doek, 101 x 120,5 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Strandgezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '91, ol
            Oct. 01, 2024

            Floris Brinkman (1946-) Strandgezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '91, ol

            Est: €400 - €600

            Floris Brinkman (1946-) Strandgezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '91, olieverf op doek, 65 x 90,4 cm

            Veilinghuis Van Spengen
            Feb. 27, 2024

            Est: €200 - €400

            Floris Brinkman (1946-) Spring in the Provence, signed and dated l.r. '97, oil on canvas, 60 x 80 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met kabbelend beekje, gesigneerd
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met kabbelend beekje, gesigneerd

            Est: €400 - €600

            Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met kabbelend beekje, gesigneerd en gedateerd r.o. '06, olieverf op doek, 60 x 80 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en geda
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en geda

            Est: €600 - €800

            Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '97, olieverf op doek, 60 x 80 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o.
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o.

            Est: €500 - €700

            Floris Brinkman (1946-) Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '97, olieverf op doek, 60 x 80 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Landschap met bloeiende berm, gesigneerd en gedatee
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Landschap met bloeiende berm, gesigneerd en gedatee

            Est: €500 - €700

            Floris Brinkman (1946-) Landschap met bloeiende berm, gesigneerd en gedateerd r.o. '99, olieverf op doek, 65 x 90 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Zeegezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '95, oliev
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Zeegezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '95, oliev

            Est: €500 - €700

            Floris Brinkman (1946-) Zeegezicht, gesigneerd en gedateerd r.o. '95, olieverf op doek, 65 x 90 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met bloeiende bomen, gesigneerd
            Jun. 27, 2023

            Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met bloeiende bomen, gesigneerd

            Est: €700 - €900

            Floris Brinkman (1946-) Frans dorpsgezicht met bloeiende bomen, gesigneerd en gedateerd r.o. '03, olieverf op doek, 100 x 100 cm

            Veilinghuis Van Spengen
            Jun. 23, 2023

            Est: €300 -

            Floris M. Neusüss 3 Photogramme in: Körperschatten. 1967/1989. Je s/w und auf Agfa-Photopapier. Blattmaße je 40 x 30 cm. Je verso signiert. In Original-Flügelmappe, diese mit typographischem Titel sowie Text auf der Innenseite. - Kanten punktuell angestoßen. Punktuell leichte Stockflecken. Mappe außen leicht stockfleckig und vereinzelt auch innen. Insgesamt gut. 253/ 254 E167a bis E167c. - Enthält die Arbeiten: - Knoten, 1967 - Platonisches Ei, 1982 - Portraitsilhouette, 1984. - Exemplare der Griffelkunstvereinigung, die 1989 erschienen sind. - Vollständige Folge. 3 photograms. Each b/w and on Agfa photo paper. Each signed on the verso. In original folder with typographic title and text on the inside. - Edges isolated bumped. Isolated foxing. Folder with light foxing on the outside and isolated on the inside. All in all good. - With works as mentioned above.

          • Brinkman, Floris ( Dutch 1946)
            Jun. 21, 2022

            Brinkman, Floris ( Dutch 1946)

            Est: €200 - €400

            Brinkman, Floris ( Dutch 1946) Noord Hollands landschap 1995 olie op doek 65 x 90 cm ges. r.o. en gedat. 95

            Zuydwal Veilingen
          • Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '00, olie
            Dec. 14, 2021

            Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '00, olie

            Est: €600 - €800

            Floris Brinkman (1946-) Bloeiende velden in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. '00, olieverf op doek, 60 x 80 cm

            Veilinghuis Van Spengen
          • Vase Floris Meydam
            Nov. 19, 2021

            Vase Floris Meydam

            Vase Floris Meydam Entwurf um 1973 für Royal Leerdam, signiert Leerdam Unica MAA 10 LL, massives farbloses Glas mit Luftblasendekor, ausgekugelter Abriss, Reste eines alten Klebeetiketts, geringe Gebrauchsspuren, H 33 cm, G 8 kg.

          • Floris Brinkman (1946-) doek, 80 x 100, Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. 05
            Jun. 30, 2021

            Floris Brinkman (1946-) doek, 80 x 100, Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. 05

            Est: €1,500 - €2,000

            Veilinghuis Van Spengen
          • Floris Brinkman (1946-) - schilderij, 80 x 100, Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o
            May. 05, 2021

            Floris Brinkman (1946-) - schilderij, 80 x 100, Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o

            Est: €3,000 - €5,000

            Floris Brinkman (1946-) schilderij, 80 x 100, Lente in de Provence, gesigneerd en gedateerd r.o. 05

            Veilinghuis Van Spengen
          • Avantgarde. – Entr’opium.
            Nov. 05, 2020

            Avantgarde. – Entr’opium.

            Est: €1,500 -

            1. und 2. Jg. (Kassel) 1987/88. Nrn. 1-8 (von 10). Mit zahlr. Texten, Illustrationen, originalgraph. Blättern, erschienen parallel und im Nachklang zu dokumenta 8 (1987). Orig.-Umschläge, unterschiedl. Formate. Begegnung mit der Gesamthochschule Kassel, insbesondere mit Schülern von Floris M. Neusüss, die in ihrer handgemachten Zeitschrift Kunst und Ausstellungen (documenta Kassel, Art cologne Köln) kritisch und aufklärend vor- und infragestellten. Der Titel bezieht sich etwas verkürzt auf Sichtweise und Sehen: Entropium bezeichnet die Fehlstellung des Augenlids. An Korrektur desselben waren unter anderem Studenten beteiligt, die heute ihren schöpferischen Platz im Kunstleben gefunden haben, u. a. Rolf Lobeck (Autor, visuelle Kommunikation, Professor), Kirsten Uchman (Gestaltung), Gudrun Emmert (Malerin), Andreas Kuhn (Maler und Filmer), Ottmar Kiefer (Konzeptkünstler), Thilo Moessner (Fotograf), Brigitte Rathmann (Kunst und Gestaltung), Thomas Bachler (Kunst und Fotografie), Jörn Budesheim (Maler). Ihre frühen Arbeiten geben der Zeitschrift ihren künstlerischen Rang als Zeitzeugin – mit Fotografien, Collagen, Zeichnungen, Druckgraphik auf Papier und Folien, erschienen in 50 numerierten Exemplaren.

            Schneider-Henn
          • Floris Meydam (1919-2011) A clear, blue and white glass object, signed: Royal Leerdam
            Jun. 26, 2018

            Floris Meydam (1919-2011) A clear, blue and white glass object, signed: Royal Leerdam

            Est: €80 - €120

            Floris Meydam (1919-2011) A clear, blue and white glass object, signed: Royal Leerdam 250-26 FM 1988, together with an object from 1991 by Mieke Pontier (b. 1945), signed: Royal Leerdam 250-41 M.P. 1991. 8 - 9,5 cm. h.

            Vendu Rotterdam
          • FLORIS JESPERS (1889-1965) 'Koninklijk Negerpaar' (1956-58) Canvas. Not signed.Certificate: Paul Jespers, 12.1.1973, with title and date
            Jun. 20, 2017

            FLORIS JESPERS (1889-1965) 'Koninklijk Negerpaar' (1956-58) Canvas. Not signed.Certificate: Paul Jespers, 12.1.1973, with title and date

            Est: €6,000 - €8,000

            FLORIS JESPERS (1889-1965) 'Koninklijk Negerpaar' (1956-58) Canvas. Not signed.Certificate: Paul Jespers, 12.1.1973, with title and date 'Koninklijk Negerpaar' (1956-58) Doek. Niet getekend. Certificaat: Paul Jespers, 12.1.1973, met titel en datum 'Koninklijk Negerpaar' (1956-58) Toile. Pas signée. Certificat: Paul Jespers, 12.1.1973, mentionnant le titre et la date

          • An Early Traveller’s Clock. A Beschuetzt travelle
            Dec. 04, 2016

            An Early Traveller’s Clock. A Beschuetzt travelle

            Est: $40 - $60

            An Early Traveller’s Clock. A Beschuetzt traveller’s clock 9x7.5x4.5cm, within its original tin case, inscribed to top: 'Miss Floris/from a sincere friend/ Nice 1883' (Not operating); with Morley’s first Australian business card, 1972 (3). Provenance: Lewis Morley Collection.

            Davidson Auctions
          • Floris Brinkman (Den Helder 1946)
            Oct. 14, 2013

            Floris Brinkman (Den Helder 1946)

            Floris Brinkman (Den Helder 1946) Bridge in France - Signed and dated '85 l.r. Oil on canvas, 55.3 x 65.1 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

            AAG Auctioneers
            Oct. 14, 2013

            Floris Brinkman (Den Helder 1946) Blossom - Signed and dated '89 l.r. Oil on canvas, 40.3 x 50 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

            AAG Auctioneers
          • Floris Meydam (1919-2011) Unica kom voor
            May. 29, 2013

            Floris Meydam (1919-2011) Unica kom voor

            Est: €600 - €800

            Floris Meydam (1919-2011) Unica kom voor Glasfabriek Leerdam, 1971 Gesigneerd aan onderzijde: Leerdam unica MV 17 LL, Floris Meydam