Camiel van Breedam Sold at Auction Prices

Painter, Sculptor, Object Artist

      • CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)
        Oct. 09, 2024

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)

        Est: €500 - €800

        'Toestel om stralingen te meten', 1991. Painted wood and metal. Title, signature, date and dimensions underneath. Description FR 'Toestel om stralingen te meten', 1991. Bois peint et métal. Titre, signature, date et dimensions au revers. Beschrijving NL 'Toestel om stralingen te meten', 1991. Beschilderd hout en metaal. Titel, signatuur, datum en afmetingen onderaan.

      • Camiel VAN BREEDAM (1936), lithograph Untitled, numbered 128/150 and signed
        Feb. 19, 2024

        Camiel VAN BREEDAM (1936), lithograph Untitled, numbered 128/150 and signed

        Est: €80 - €140

        Camiel VAN BREEDAM (1936), lithograph Untitled, numbered 128/150 and signed Camiel VAN BREEDAM (1936), lithografie Zonder titel, genummerd 128/150 en getekend

        Maison Jules Veilinghuis
      • Camiel VAN BREEDAM (1936), mixed media 'In de verte', signed and dated 2001
        Nov. 26, 2023

        Camiel VAN BREEDAM (1936), mixed media 'In de verte', signed and dated 2001

        Est: €600 - €1,000

        Camiel VAN BREEDAM (1936), mixed media 'In de verte', signed and dated 2001 Camiel VAN BREEDAM (1936), gemengde techniek 'In de verte', getekend en gedateerd 2001

        Maison Jules Veilinghuis
      • VAN BREEDAM CAMIEL
        Apr. 18, 2023

        VAN BREEDAM CAMIEL

        Est: €500 - €800

        'Presque murnuré'

        Campo & Campo
      • Camiel VAN BREEDAM (1936)
        Apr. 17, 2023

        Camiel VAN BREEDAM (1936)

        Est: €80 - €120

        Camiel VAN BREEDAM (1936) Woodcut Untitled, signed. Houtsnede Zonder titel, getekend.

        Maison Jules Veilinghuis
      • VAN BREEDAM CAMIEL(1936-)
        Oct. 25, 2022

        VAN BREEDAM CAMIEL(1936-)

        Est: €300 - €500

        'Composition'

        Campo & Campo
      • Van Breedam Camiel - Wit en grijs schuin (1999) (White and grey diagonally)
        Oct. 22, 2022

        Van Breedam Camiel - Wit en grijs schuin (1999) (White and grey diagonally)

        Est: €1,000 - €1,400

        Assemblage - Painted wood and metal - Sig. on the reverse 1999 with title

        De Vuyst
      • CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Masker, 1964
        Jun. 13, 2022

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Masker, 1964

        Est: €500 - €700

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) Masker, 1964 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan geisgneerd, gedateerd en getiteld. 35,5 x 23 cm

        Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
      • CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Landschap, 1968
        Jun. 13, 2022

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Landschap, 1968

        Est: €500 - €700

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) Landschap, 1968 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan geisgneerd, gedateerd en getiteld. 33 x 21,5 cm

      • VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) typische assemblage - sculptuur met triptiek
        May. 01, 2022

        VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) typische assemblage - sculptuur met triptiek

        Est: €100 - €500

        VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) typische assemblage - sculptuur met triptiekvorm dd 1983 getiteld "Harom Erénytelenseg" - hoogte : 78 cm met origineel oud label 20th Cent. Belgian assemblage-sculpture dd 1983 by Camiel Van Breedam - with old label VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) typische assemblage - sculptuur met triptiekvorm dd 1983 getiteld "Harom Erénytelenseg" - hoogte : 78 cm met origineel oud label||20th Cent. Belgian assemblage-sculpture dd 1983 by Camiel Van Breedam - with old label

        DVC
      • Camiel VAN BREEDAM (1936)
        Sep. 26, 2021

        Camiel VAN BREEDAM (1936)

        Est: €800 - €1,000

        Camiel VAN BREEDAM (1936) Installation 'De oude man in de spiegel'. Signed and dated 1963. Installatie 'De oude man in de spiegel'. Getekend en gedateerd 1963.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Camiel VAN BREEDAM (1936)
        Sep. 26, 2021

        Camiel VAN BREEDAM (1936)

        Est: €400 - €600

        Camiel VAN BREEDAM (1936) Installation titled 'klein altaar om de grote schijnheiligheid te bestrijden'. Signed and dated '78. Installatie getiteld 'klein altaar om de grote schijnheiligheid te bestrijden'. Getekend en gedateerd '78.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Camiel Van Breedam (1936-)"De man met de grote mond"
        Feb. 04, 2020

        Camiel Van Breedam (1936-)"De man met de grote mond"

        Est: €250 - €350

        Métal et technique mixte sur panneau. Contresigné, daté 1965 et titré au dos.

        Brussels Art Auctions
      • CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Groeten aan de Yoruba, 1994
        Nov. 24, 2019

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) - Groeten aan de Yoruba, 1994

        Est: €900 - €1,200

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) Groeten aan de Yoruba, 1994 Technique mixte sur bois. Signée, datée et titrée au dos Gemengde techniek op hout. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 47, 5 x 36,5 x 9 cm Exposition / Tentoonstelling : 15/10/1999-13/02/2000: Associaties: Camiel Van Breedam en Africaanse Kunst, PMMK, Oostende, ill. sur la couverture et p. 67.

      • *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Strandkarretje, 1986. Assemblage. Te
        Jun. 18, 2019

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Strandkarretje, 1986. Assemblage. Te

        Est: €350 - €450

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Strandkarretje, 1986. Assemblage. Tent.: Darmstadt, Kunsthalle, 18.3-29.4.1990, ill. in tent.cat. 33.5 x 31 x 14 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Strandkarretje, 1986. Assemblage. Expo: Darmstadt, Kunsthalle, 18.3-29.4.1990, ill. 33.5 x 31 x 14 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Beach cart, 1986. Assemblage. Exhibition: Darmstadt, Kunsthalle, 18.3-29.4.1990, ill. in tent.cat. 33.5 x 31 x 14 cm

      • *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) De volle lading, 1985. Assemblage. G
        Jun. 18, 2019

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) De volle lading, 1985. Assemblage. G

        Est: €200 - €300

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) De volle lading, 1985. Assemblage. Getekend, gedateerd en getiteld op verso 'Camielvanbreedam 22 11 85/ De volle lading'. 15 x 23 x 7 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) De volle lading, 1985. Assemblage. Signé, daté et titré au revers 'Camielvanbreedam 22 11 85/ De volle lading'. 15 x 23 x 7 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) De volle lading, 1985. Assemblage. Signed, dated and titled on the reverse 'Camielvanbreedam 22 11 85/ De volle lading'. 15 x 23 x 7 cm

      • *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Doodskap, 1981. Assemblage. Signatuu
        Jun. 18, 2019

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Doodskap, 1981. Assemblage. Signatuu

        Est: €80 - €100

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Doodskap, 1981. Assemblage. Signatuur, datum, titel en afmetingen op verso. 10 x 14 x 6 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Doodskap, 1981. Assemblage. Signature, date, titre et dimensions au revers. 10 x 14 x 6 cm *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Doodskap, 1981 Assemblage. Signed, dated, titled and with dimensions on the reverse. 10 x 14 x 6 cm

      • CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Will door de poort van 80, 2010. Asse
        Jun. 18, 2019

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Will door de poort van 80, 2010. Asse

        Est: €80 - €100

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Will door de poort van 80, 2010. Assemblage. Wit beschilderd hout. Getekend, getiteld en gedateerd onderaan 'Camiel Van Breedam/ Will door de poort van/ 80 2010'. 16 x 19 x 11 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Will door de poort van 80, 2010. Assemblage. Bois peint en blanc. Signé, titré et daté au revers 'Camiel Van Breedam/ Will door de poort van/ 80 2010'. 16 x 19 x 11 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Will door de poort van 80, 2010 Assemblage. White painted wood. Signed, dated and titled 'Camiel Van Breedam/ Will door de poort van/ 80 2010' on the base. 16 x 19 x 11 cm

      • CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) T Rood. Assemblage, wit beschilderd.
        Jun. 18, 2019

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) T Rood. Assemblage, wit beschilderd.

        Est: €250 - €375

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) T Rood. Assemblage, wit beschilderd. Signatuur, titel en afmetingen op verso. In kader. 26 x 20 x 6 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) T Rood. Assemblage. Encadré. Signature, titre et dimensions au revers. 26 x 20 x 6 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) T Rood. Assemblage, painted white. Signature, title and measurements on the reverse. Framed. 26 x 20 x 6 cm

      • CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Rood huisje, 2002. Assemblage, rood b
        Jun. 18, 2019

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Rood huisje, 2002. Assemblage, rood b

        Est: €250 - €375

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Rood huisje, 2002. Assemblage, rood beschilderd. In kader, achter glas. Signatuur, titel en datum op verso. 26 x 20 x 6 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Rood huisje, 2002. Assemblage, peint rouge. Encadré et sous verre protecteur. Signature, titre et date au revers. 26 x 20 x 6 cm CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) Rood huisje, 2002. Assemblage, painted red. Signature, title and date on the reverse. Framed behind glass. Signature, title and date on the reverse. 26 x 20 x 6 cm

      • VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) structuur op paneel : "Compositie" - 40 x 60
        Sep. 30, 2018

        VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) structuur op paneel : "Compositie" - 40 x 60

        Est: €400 - €500

        VAN BREEDAM CAMIEL (° 1936) structuur op paneel : "Compositie" - 40 x 60 op verso getekend 20th Cent. Belgian wallsculpture (structure on panel) - signed Camiel Van Breedam on the back

        DVC
      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Een streepje lichter blauw, 1996 Techniq
        Jun. 12, 2018

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Een streepje lichter blauw, 1996 Techniq

        Est: €600 - €800

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Een streepje lichter blauw, 1996 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 40 x 37 x 7 cm

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten wit raam met tralie in kruis vo
        Jun. 12, 2018

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten wit raam met tralie in kruis vo

        Est: €600 - €800

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten wit raam met tralie in kruis vorm, 1997 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 46 x 45,5 x 5,5 cm

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Gewelf, 1993 Technique mixte sur panneau
        Jun. 12, 2018

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gewelf, 1993 Technique mixte sur panneau

        Est: €600 - €800

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gewelf, 1993 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 30 x 40 x 6 cm

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten blauw luik, 1997 Technique mixt
        Jun. 12, 2018

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten blauw luik, 1997 Technique mixt

        Est: €600 - €800

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Gesloten blauw luik, 1997 Technique mixte sur panneau. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek op paneel. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 45 x 45,5 x 5,5 cm

      • *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)
        Mar. 20, 2018

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)

        Est: €1,250 - €1,500

        *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) 'De uil' (1972) Assemblage (hout, piano-onderdelen). Titel, datum en signatuur met vermelding van afmetingen binnenkant sokkel. Herkomst: collectie Verhoeven, Lennik 97 x 57 x 23 *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) 'De uil' (1972) Assemblage (bois, morceaux de piano). Titre, date et signature avec indication des dimensions à l'intérieur de la base. Provenance: mr et mme Verhoeven, Lennik 97 x 57 x 23 *CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) 'De uil' (1972) Assemblage (wood, piano parts). Title, date and signature stating dimensions inside plinth. Provenance: collection Verhoeven, Lennik 97 x 57 x 23

      • CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) De man met de grote mond, 1965.
        Nov. 19, 2017

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) De man met de grote mond, 1965.

        Est: €600 - €800

        CAMIEL VAN BREEDAM (né en 1936) De man met de grote mond, 1965. Assemblage de métal sur panneau de bois. Signé, daté et titré au dos. Assemblage van metaal op een houten paneel. Op de achterkant gesigneerd, gedateerd en getiteld. 64 x 62,5 cm

      • CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)'Arbre / boom 23' (1962) Mixed media (clay, metal, fragments, painted, umbrella rib). Signed and dated 'Camiel Van Breedam/II/1962'. Adress and date also on the reverse.58 x 34.5
        Oct. 11, 2017

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934)'Arbre / boom 23' (1962) Mixed media (clay, metal, fragments, painted, umbrella rib). Signed and dated 'Camiel Van Breedam/II/1962'. Adress and date also on the reverse.58 x 34.5

        Est: €500 - €600

        CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) 'Arbre / boom 23' (1962) Mixed media (clay, metal, fragments, painted, umbrella rib). Signed and dated 'Camiel Van Breedam/II/1962'. Adress and date also on the reverse. 58 x 34.5 CAMIEL VAN BREEDAM (°1934) 'Arbre / boom 23' (1962) Gemengde techniek (klei, metaal, fragmenten, beschilderd, balein van paraplu). Getekend en gedateerd 'Camiel Van Breedam/II/1962'. Adres en datum eveneens op verso. 58 x 34.5

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Zeven boompjes, 1998 Technique mixte dans
        Dec. 12, 2016

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Zeven boompjes, 1998 Technique mixte dans

        Est: €800 - €1,200

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Zeven boompjes, 1998 Technique mixte dans une boîte en bois. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek in een houten doos. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 40 x 30 x 8 cm

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) In de verte, 2001 Technique mixte dans un
        Dec. 12, 2016

        Camiel Van Breedam (né en 1936) In de verte, 2001 Technique mixte dans un

        Est: €800 - €1,200

        Camiel Van Breedam (né en 1936) In de verte, 2001 Technique mixte dans une boîte en bois. Signée, datée et titrée au dos. Gemengde techniek in een houten doos. Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 42 x 42 x5 cm

      • Camiel Van Breedam (né en 1936) Collage IX, 2002 Technique mixte sur p
        May. 23, 2016

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Collage IX, 2002 Technique mixte sur p

        Est: €800 - €1,200

        Camiel Van Breedam (né en 1936) Collage IX, 2002 Technique mixte sur panneau Signée, datée et titrée au dos Gemengde techniek op paneel Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld 65 x 41,5 cm

      • Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Zal de lucht blauw
        Mar. 06, 2016

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Zal de lucht blauw

        Est: €400 - €600

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Zal de lucht blauw blijven, 2000 Assemblage Signé, daté et titré au dos Assemblage, Achteraan getekend, gedateerd en getiteld 20 x 26 x 6 cm

      • Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Klein ovaal portre
        Mar. 06, 2016

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Klein ovaal portre

        Est: €400 - €600

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) Klein ovaal portret, 1993 Assemblage Signé, daté et titré au dos Assemblage, Achteraan getekend, gedateerd en getiteld 40 x 30 x 6 cm

      • Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) LaddeR, 1989 Assem
        Mar. 06, 2016

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) LaddeR, 1989 Assem

        Est: €300 - €500

        Camiel VAN BREEDAM (né en 1936) LaddeR, 1989 Assemblage Signé, daté et titré au dos Assemblage, Achteraan getekend, gedateerd en getiteld 40 x 30 x 6 cm

      • VAN BREEDAM CAMIEL (° BOOM 1936) assemblage,
        Sep. 26, 2012

        VAN BREEDAM CAMIEL (° BOOM 1936) assemblage,

        VAN BREEDAM CAMIEL (° BOOM 1936) assemblage, getiteld op verso : 'Geen bezoek' - 26 x 20 x 6 getekend en gedateerd 1996 op verso English Text: assemblage - signed and dated

        DVC
      • VAN BREEDAM CAMIEL (1936-) Compositie. Composition
        Oct. 20, 2009

        VAN BREEDAM CAMIEL (1936-) Compositie. Composition

        Est: €600 - €900

        VAN BREEDAM CAMIEL (1936-) Compositie. Composition Olie op paneel. Huile sur panneau.. .Get. Sig.. .1961 35 x 27 cm

        Campo & Campo
      • VAN BREEDAM CAMIEL (1936 - ) Compositie.
        Oct. 14, 2008

        VAN BREEDAM CAMIEL (1936 - ) Compositie.

        Est: €600 - €900

        VAN BREEDAM CAMIEL (1936 - ) Compositie. Composition Olie op paneel. Huile sur panneau...Get. Sig...1961 35 x 27 cm

        Campo & Campo
      • CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School TRIPTIEK
        Mar. 08, 2008

        CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School TRIPTIEK

        Est: €1,000 - €1,500

        CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School TRIPTIEK VOOR LOLITA (1977) Sculpture - Montage Signed on the reverse 1977 with title - 67 x 99 x 24 cm - Wood

        De Vuyst
      • CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School NEAR THE
        Oct. 06, 2007

        CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School NEAR THE

        CAMIEL VAN BREEDAM 1936 - Belgian School NEAR THE RUPEL (1967) Sculpture - Assembly Sig. on the reverse 1967 with title - 59 x 103 cm - Wood, leather, metal and rope - Verso label "Triënnale voor Plastische Kunst""

        De Vuyst