Hendrik Brautigam Sold at Auction Prices

    • Hendrik Brautigam (1880-1962)
      Jul. 13, 2016

      Hendrik Brautigam (1880-1962)

      Est: €200 - €300

      Don Quichotte rechtsonder get. en gedateerd '35, en in dorso get. en 'Hoek van Holland' olieverf op doek, 80x60 cm

    • Hendrik Brautigam (1880-1962), 'Vermoedelijk de
      Dec. 13, 2011

      Hendrik Brautigam (1880-1962), 'Vermoedelijk de

      Est: €400 - €600

      Hendrik Brautigam (1880-1962), 'Vermoedelijk de Schie met zicht op de Erfbrug', gesigneerd, ca. 1910-1915, doek, afm. 75 x 55 cm.

      Zeeuws Veilinghuis